Büyük Hack – The Great Hack Türkçe Dublaj izle (2019)

0

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Büyük Hack – The Great Hack Türkçe Dublaj izle (2019)

Büyük Hack – The Great Hack filmi İzle

Büyük Hack – The Great Hack filmi izle Hikâyede, Cambridge Analytica isimli şirketin, 2017 yılının gündemini değiştirmesi üzerinde durulacak. Tüm dünyada büyük bir etki yaratacak olan şirket, operasyonlarının adına Büyük Hack diyerek, elde ettikleri bütün verileri kamuoyuna yansıtmayı düşünecekler. Milyonlarca internet kullanıcısı, bu operasyon öncesinde, kendilerinin güvende olduklarını düşünmekteydi. Fakat, kredi kartı bilgileri, kimlik kartı bilgileri ve kişisel olarak tüm bilgilerinin çalınmış olması, dünyayı büyük bir kaosa itti.
Büyük Hack – The Great Hack filmi İzle

Büyük Hack – The Great Hack filmi full Hd İzle

Büyük Hack – The Great Hack filmi full hd Cambridge Analytica verileri, inanılmak istenilmeyecek kadar kötü bir senaryoyu ortaya koymuştur. Medya kaynaklarında bugüne kadar ki en sansasyonel başlıklar yer edinmiştir. Üstelik, şirketin elde ettiği veriler, insanlığın durumunu dahi gözler önüne çıkarabilecek niteliktedir. Kullanıcıları ve teknoloji devi şirketleri büyük bir sıkıntıya sokan operasyon, üzerinden yıllar geçse dahi etkisini koruyacaktır.
Büyük Hack – The Great Hack filmi Full Hd İzle

Büyük Hack – The Great Hack filmi Tek Parça izle

Büyük Hack – The Great Hack filmi tek parça izle Dünyanın en ünlü isimlerinden, devlet adamlarına hatta sıradan kullanıcılara kadar milyonlarca insanın verisi, kötü niyetli kişilerin ellerine ulaşmıştır. Cambridge Analytica verilerini takiben, idari soruşturmalar peş peşe başlamıştır. Uluslararası arenadaki büyük kaos, sonlandırılmak istenecektir. Soruşturmanın uç noktalarında, Mark Zuckerberg yani Facebook’un kurucusu dahi adalet önüne çıkacaktır. Olaylar ilerledikçe, ötesi ve sınırı kalmamıştır. Şirketlerin hisseleri bir anda düşüşe geçmeye başlamıştır. İnternet ve sanal alemin, politikadan toplumsal örgütlenmeye kadar türlü aktivitelere öncülük ettiği ortaya çıkmıştır.
Büyük Hack – The Great Hack filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.2 /10 Toplam oy: 41

Tür: Belgesel, 2019 Film izle, Netflix, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Karim Amer, Jehane Noujaim

Oyuncular: Carole Cadwalladr, David Carroll, Brittany Kaiser

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Büyük Hack – The Great Hack Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. Can

    Başarılı bir film

  2. Osman ipek

    Çok güzel bir site

  3. Osman ipek

    Very nice