Sitemizde şuan toplam 1486 film bulunmaktadır.

Büyük Savaş – The Great War Full HD izle (2019)

9
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Büyük Savaş – The Great War Full HD izle (2019)

Büyük Savaş – The Great War filmi İzle

Büyük Savaş – The Great War filmi izle Hikayede 1. Dünya Savaşı’nın bitimine yakın son saatlerde yaşanılan durumlar işlenecektir. John J. Pershing isimli karakter, Amerikan ordusunda uzun yıllardır görev yapmaktadır. 1890’lı yılı itibariyle Amerikan Süvari Alayı’yla dalga geçtiği için Kara Jack lakabını almıştır. Fakat, şimdi büyük bir görev için kendisi uygun görülmüştür. Düşman safları arasında sıkışan ve siyahi askerlerden oluşan bir müfrezesinin kurtarılması tamamen kendi elinde kalmıştır.
Büyük Savaş - The Great War filmi İzle

Büyük Savaş – The Great War filmi full Hd İzle

Büyük Savaş – The Great War filmi full hd John J. Pershing’in zorlu görevin üstesinden gelme sürecini aktaracaktır. Will Rivers isimli yüzbaşı, Alman askerlerine karşı hayatta kalmak adına birliklerinin Fransa’nın kuzeyine çekmeye karar vermiştir. Bu bölgede gerçekleştirilecek savaş, büyük savaşın da sonunu getirecektir. Rivers tarafından ırkçılık güden duygular hakimdir. Bu nedenle de siyahi askerler adına beyazların hayatını riske atmanın mantıksız olduğunu düşünmektedir. Bundan kaynaklı olarak uzun süre işin içinden çıkmaya çalışacaktır.
Büyük Savaş - The Great War filmi Full Hd İzle

Büyük Savaş – The Great War filmi Tek Parça izle

Büyük Savaş – The Great War filmi tek parça izle Sıradan bir albayın bu konuda neler yapabileceğini kimse tahmin edemeyecektir. Öte yandan çavuş, onbaşı ve erler arasında da farklı duygular hakimdir. Beyazlar ile siyahlar arasındaki etkileşimini bütün gerçekçiliğiyle ortaya çıkması sağlanacaktır. Derisinin rengini kafaya takmadan, sadece insan olduklarını göz önünde bulundurarak onları kurtarmak için fedakârlık yapmak son derece düşündürücü gelecektir. Kendi içlerinde yaşayacakları vicdani muhakemeler sonucu belirleyecektir.
Büyük Savaş - The Great War filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Dram, Savaş

Yapım: 2019 - Japonya

IMDB Puanı: 3.5

Yönetmen: Steven Luke

Oyuncular: Ron Perlman, Billy Zane, Edgar Damatian

Etiketler: , ,

BENZER FILMLER
The Vast of Night izle
2020 - ABD
6.7
Dönüş Yolu izle
2020 - ABD
6.7
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?