Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Büyük Savaş – The Great War Full HD izle (2019)

8
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

Değerli Ziyaretçimiz ;
Sitemize olan aşırı talepten dolayı film yaklaşık 7 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmin hemen açılması için aşağıdan bir tane yorum yapmanız gerekmektedir.

Full HD izle

[Toplam: 6   Ortalama: 4.5/5]
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Büyük Savaş – The Great War Full HD izle (2019)

Büyük Savaş – The Great War filmi İzle

Büyük Savaş – The Great War filmi izle Hikayede 1. Dünya Savaşı’nın bitimine yakın son saatlerde yaşanılan durumlar işlenecektir. John J. Pershing isimli karakter, Amerikan ordusunda uzun yıllardır görev yapmaktadır. 1890’lı yılı itibariyle Amerikan Süvari Alayı’yla dalga geçtiği için Kara Jack lakabını almıştır. Fakat, şimdi büyük bir görev için kendisi uygun görülmüştür. Düşman safları arasında sıkışan ve siyahi askerlerden oluşan bir müfrezesinin kurtarılması tamamen kendi elinde kalmıştır.
Büyük Savaş - The Great War filmi İzle

Büyük Savaş – The Great War filmi full Hd İzle

Büyük Savaş – The Great War filmi full hd John J. Pershing’in zorlu görevin üstesinden gelme sürecini aktaracaktır. Will Rivers isimli yüzbaşı, Alman askerlerine karşı hayatta kalmak adına birliklerinin Fransa’nın kuzeyine çekmeye karar vermiştir. Bu bölgede gerçekleştirilecek savaş, büyük savaşın da sonunu getirecektir. Rivers tarafından ırkçılık güden duygular hakimdir. Bu nedenle de siyahi askerler adına beyazların hayatını riske atmanın mantıksız olduğunu düşünmektedir. Bundan kaynaklı olarak uzun süre işin içinden çıkmaya çalışacaktır.
Büyük Savaş - The Great War filmi Full Hd İzle

Büyük Savaş – The Great War filmi Tek Parça izle

Büyük Savaş – The Great War filmi tek parça izle Sıradan bir albayın bu konuda neler yapabileceğini kimse tahmin edemeyecektir. Öte yandan çavuş, onbaşı ve erler arasında da farklı duygular hakimdir. Beyazlar ile siyahlar arasındaki etkileşimini bütün gerçekçiliğiyle ortaya çıkması sağlanacaktır. Derisinin rengini kafaya takmadan, sadece insan olduklarını göz önünde bulundurarak onları kurtarmak için fedakârlık yapmak son derece düşündürücü gelecektir. Kendi içlerinde yaşayacakları vicdani muhakemeler sonucu belirleyecektir.
Büyük Savaş - The Great War filmi Tek Parça izle

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2019 - Japonya

IMDB Puanı: 3.5

Yönetmen: Steven Luke

Oyuncular: Ron Perlman, Billy Zane, Edgar Damatian

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?