Yüzleşme – By The Grace Of God izle

1
SUPER FHD 1080p FRAGMANYorum yap
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Yüzleşme – By The Grace Of God izle

Yüzleşme izle, By The Grace Of God izle hikayede çocuk yaşlarda cinsel istismara maruz kalan bir genç adamın hayatı konu edilmektedir. Alexandre isimli karakter, karısı ve çocuklarıyla mutlu bir hayata sahiptir. Hayatlarını Lyon’da sürdüren aile, huzurlarını hiçbir şeyin kaçırmayacağını düşünmektedirler. Öte yandan Alexandre, yıllar öncesinden süregelen bir trajediye sahiptir. Kiliseye gittiği bir vakit, papaz tarafından beklenmedik bir tacizle karşı karşıya kalmıştır. Aradan seneler geçse de etkisi halen devam etmektedir. Eşi ve çocuklarını da alıp, sıradan bir ayin için kiliseye giden Alexandre, karşısında yıllar öncesinden hayatını karartan papazı görecektir.

By The Grace Of God - Yüzleşme filmi İzle

Yüzleşme – By The Grace Of God 2018 Film izle

Yüzleşme – By The Grace Of God Filmi full hd izle Papazın halen işine devam etmesi ve çocuklarla yakından ilgilenmesi, Alexandre’nin tahammül sınırlarını ortadan kaldırmıştır. Yıllar geçse de intikamını almak üzere ant içecektir. Bu sayede çocukların kendisi gibi etkilenmesinin önüne geçecektir. Bir süre sonra Emmanuel ve François isimli karakterlerle iletişime geçecektir. Karakterlerin kendisiyle tek ortak yönü, papaz tarafından taciz edilmeleridir.

Yüzleşme – By The Grace Of God 2018 Türkçe dublaj izle

Yüzleşme – By The Grace Of God Türkçe dublaj izle yılların acısını çıkartmak üzere buluşan karakterler, güçlerini birleştirerek, papaza kaçış şansı bile tanımayı düşünmeyecekler. Emmanuel, François ve Alexandre’nin en büyük amaçları, papazın karanlık tarafını ortaya çıkarmak olacaktır. Fakat papazın üstesinden gelebilmeleri son derece zorlu gerçekleşecektir. Bunun uğruna bedeller ödeseler de artık geri dönüşü düşünmeyecektirler.

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: François Ozon

Oyuncular: Melvil Poupaud, Denis Ménochet, Swann Arlaud

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yüzleşme – By The Grace Of God izle” filminde 11 Yorum bulunuyor.
 1. Sultan

  Sitenizde ilk defa film izleyeceğim

 2. nesrin

  çok acıklı

 3. Nani

  Baslw

 4. Ninja

  Hari bakalim

 5. jalo

  baya iyi

 6. zero

  resmen oyun oynuyosunuz

 7. perviz

  iyi

 8. Tarık

  Yes

 9. basak

  super

 10. harun müyesseroğlu

  çok aşırı güzel

 11. ufuk

  sitenıze mudavim oldum basarılar