Çalgı Çengi İkimiz izle

Çalgı Çengi İkimiz filmi İzle

Çalgı Çengi İkimiz filmi izle Hikayemiz Salih ve Gürkan isimli iki kafadar arkadaşın yaşadıklarını aktarmaktadır. İkili uzun senelerdir beraber büyümüş, yedikleri içtikleri ayrı gitmemektedir. Şimdilerde ise düğünlerde müzisyenlik yapmaktadırlar. Gürkan, sesi ve klarnetiyle, Salih ise orguyla gittikleri etkinliklerde kendilerinden sıklıkla bahsettirmektedir. Standart hayatlarına devam eden ikili, kısa süre sonra bir düğüne katılacaklar ve kendilerini hayatlarında tanık olmadıkları kadar çok olayın içinde bulacaklar.
Çalgı Çengi İkimiz filmi İzle

Çalgı Çengi İkimiz Türkçe Dublaj izle

Çalgı Çengi İkimiz filmi full hd Gürkan ve Salih, kısa süre önce mafya adına çalışmaya başlamıştırlar. Bu yüzden çıktıkları düğünlerde mafya düğünleridir. Artık bu durum canlarını bir hayli sıkmaktadır. Çünkü para bile kazanmadan çalışmak zorunda kalırlar. Akıllarına zor da olsa mafyadan uzaklaşıp yeni bir hayat kurma fikri gelecektir. Bu sayede hem yaşamları değişecek hem de kariyerlerinde gelmek istedikleri noktaya ulaşabileceklerdir. İkilinin dahil oldukları mafya, herkesin kolaylıkla girebildiği ancak zor çıkabildiği bir topluluktur.
Çalgı Çengi İkimiz filmi Full Hd İzle

Çalgı Çengi İkimiz Filmi Full HD izle

Çalgı Çengi İkimiz filmi tek parça izle Mafya liderine, taleplerini ileten ikili, beklenmedik bir görev karşılığında azledileceklerini öğrenirler. Bu duruma fazlasıyla şaşıracaklar ve ellerine geçen bu fırsatı değerlendirmek isteyeceklerdir. Salih ve Gürkan, katılacakları bir sonraki düğünde bir nikah memurunu kaçırmaları şartıyla serbest kalabileceklerdir. Nikah memuru ise Tarkan’ı keşfetmiştir ve şimdi ise kancayı Gürkan’a takacaktır. Gürkan’ın sesine adeta hayran olan nikah memuru, reddedilmeyecek bir teklif sunarak, ikilinin seçim yapmak zorunda kalmalarına neden olacaktır.
Çalgı Çengi İkimiz filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
0 Yorum