Campeones Türkçe Dublaj izle (2019)

9
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Campeones Türkçe Dublaj izle (2019)

Campeones filmi İzle

Campeones filmi izle Marco isimli karakter, hayatının en zor dönemlerinden geçmektedir. Çünkü kişisel sorunları, profesyonel olarak da odaklanmasını olumsuz yönde etkileyecektir. Artık eskiye nazaran daha çok sorunla başa çıkması gerekmektedir. Bir basketbol takımının ikinci koçluğu görevini yürüten Marco, oyunun orta devresinde birinci koçla amansız bir tartışmaya girişecek ve husumet takımdan kovulmasıyla sonuçlanacaktır. Önemli bir lig maçında meydana gelen bu tartışma, Marco’nun beklenmedik bir ceza almasının da çıkış noktasıdır.
Campeones filmi İzle

Campeones filmi full Hd İzle

Campeones filmi full hd Her şey daha ne kadar kötüye gidebilir düşüncesiyle, yaşamına kaldığı yerden devam eden Marco, hesapta bulunmayacağı bir trafik kazasına da maruz kalacaktır. Sarhoş halde, bir polis aracına çarpması sonucunda tutuklanacak ve 18 ay hapis cezasına çarptırılacaktır. Ayrıca topluma hizmet cezası da bulunacaktır. Bu ceza türünde, zihinsel engelli bireylerden oluşan bir basketbol takımına koçluk yapması gerekecektir. Başlarda durumu yadırgasa da sonrasında bakış açısı tamamen değişecektir.
Campeones filmi Full Hd İzle

Campeones filmi Tek Parça izle

Campeones filmi tek parça izle Hikayemiz konusu itibariyle engelli bireylerin hayata ne açıdan baktığını yansıtmaya çalışacaktır. Toplumun büyük bir kesimi tarafından farklı görülen karakterler, kişisel hayatlarında eğlenceli oluşları ve sosyal bakış açılarıyla bilinmektedir. Bu özellikleri hayattan amacını koparmış olan Marco’ya da yaşam umudu yaratacaktır. Marco, kısa zamanda yeni takımıyla bütünleşecek ve tüm oyuncularıyla derin bağlar kurmaya çalışacaktır. Çünkü tanık olduğu durumlar onlardan öğreneceği çok şeyin bulunduğunu ortaya çıkaracaktır.
Campeones filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram, Komedi

Yapım: 2018 - İspanya , Meksika

Yönetmen: Javier Fesser

Oyuncular: Javier Gutierrez, Athenea Mata, Itziar Castro, Juan Margallo,

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Campeones Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 94 Yorum bulunuyor.
 1. alalalaalallalalalal

  a

 2. alalalalal

  iyiydi

 3. alpet

  Ailecek izlenmesi gereken bir film

 4. j

  e

 5. ismail

  deneyeceğim

 6. Cansu

  Komik ve duygusal

 7. Cansu

  Baya iyi

 8. q

  Aa

 9. Uğur

  Harika

 10. sergio

  harika

 11. Zehra

  Harika

 12. ayşe arslaner

  güzel sayılır

 13. ahmet koç

  iyi sayılır

 14. ahmet koç

  iyi