Can Feda Full HD izle (2018)

6.6 /10 58
Can Feda Full HD izle (2018)

Can Feda filmi İzle

Can Feda filmi izle Olaylar dünyanın en ürkütücü bölgelerinden birisi olan Orta Doğu’da geçmektedir. Bu bölgede yedi yıldır süregelen iç savaş asla kalıcı bir son bulamamıştır. Bu vaziyete daha fazla sessiz kalamayan Türkiye, ivedi bir şekilde Türk Silahlı Kuvvetleri’ni bölgeye operasyon yapması için yetkilendirecektir. Türk Ordusu, bölgenin huzurunu yeniden inşa etmek için gerekirse ölümü dahi göze alabilecek potansiyeldedir. Üstelik bu operasyonda yardım veya takviye yapabilecek hiçbir devlet yoktur. Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Ordusu, bütün bu operasyonu başarıyla sürdürebilecek yeterliliğe sahiptir.
Can Feda filmi İzle

Can Feda Türkçe Dublaj izle

Can Feda filmi full hd Yüzbaşı Alparslan, bölgede operasyon dahilinde görev yapan ve 6 personelden oluşan Özel Kuvvetler Timi’nin komutasından sorumludur. Kısa bir süre sonra Yüzbaşı Pilot Onur’un başarılı bir mühimmat imha hamlesini yapmasıyla, jeti zarar görecektir. Fırlatma koltuğuyla bilmediği topraklara doğru süzülen, yetenekli pilotu bulup korumak ise Yüzbaşı Alparslan’ın sorumluluğunda olacaktır.
Can Feda filmi Full Hd İzle

Can Feda Filmi Full HD izle

Can Feda filmi tek parça izle Özel Kuvvetler Timi, çok zaman geçmeden Yüzbaşı Onur’a sağ salim ulaşır. İki Yüzbaşı Alparslan ve Onur, bölgede Türk Ordusu’na karşı kurulan hain bir tuzağı ifşa ederler. Bu tuzağın bozulması için zorlu koşullarda başarılı bir operasyon yapmaları gerekecektir. Her ayrıntısına kadar titizlikle planlanan operasyonun işleyişinde yapılacak en ufak hata, canlarına ve Türk Askeri’ne zarar getirebilecek potansiyeldedir. Vatan millet sevdası için bütün teröristlerin hakkından gelecek Türk askeri, vicdanını kaybetmeden bütün faaliyetlerini planlandığı gibi sürdürecek ve hainlerin oyununu bir kez daha bozacaktır.
Can Feda filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
3 Yorum
Mahmood Mokhtarzadeh
2 Temmuz 2020

Merhaba hayırlı işler ıran dan saygılar

Hasan
24 Mayıs 2019

Film çok güzel

Edilee
21 Mayıs 2019

Cok super olmus