Candyman Türkçe Dublaj izle (2020)

rek
6.3 /10 16
Candyman Türkçe Dublaj izle (2020)

Candyman filmi İzle

Candyman filmi izle Hikayemizin temel noktasında Şikago’da ortaya çıkan birtakım kent efsanesi yer bulmaktadır. Bu efsaneye göre bazı doğaüstü durumlardan bahsedilmektedir. Genç ve bir o kadar da meraklı bir adam, bütün efsanenin üzerine düşerek, bu zamana kadar karanlık kalmış durumları ortaya çıkaracaktır. Efsanenin konusunda Candyman isimli bir insan dışı varlık bulunmaktadır. Her kim ki ayna karşısına geçerek bu karakterin ismini, beş defa söylerse kendisine görünmektedir. Fakat görünmesinin getirisi olarak, birçok sorunda beraberinde ortaya çıkmaktadır.
Candyman filmi İzle

Candyman Türkçe Dublaj izle

Candyman filmi full hd Genç karakterimiz, normal bir üniversitede eğitim görmektedir. Kendisi, kariyer olarak yerel efsaneler üzerine tezler yazmaktadır. Candyman’in normal şartlarda, geçmişte kalmış bir batıl inanç olduğunu savunmaktadır. Tezine renk katacağını düşündüğünden dolayı, kendisi hakkında detaylı bir inceleme yapmaya karar verecektir.
Candyman filmi Full Hd İzle

Candyman Filmi Full HD izle

Candyman filmi tek parça izle Hazırlık sürecinin ardından, iki eliyle Candyman araştırmasına asılan karakter, çevresinden büyük tepkiler alacaktır. İnsanlar, bu olayın üstüne gitmemesini ve sonucunda kendisinin zarar göreceğini belirtseler de söylenenler, genç karakterin bir kulağından girmiş diğerinden çıkmıştır. Asıl amacı bu konuda korkulacak hiçbir şeyin olmadığını kanıtlamaktadır. Zaman kaybetmeden ayna karşısında yer bulacaktır. Ardından, uzun yıllar önce yasaklanmış olan ismi beş kez telaffuz edecektir. Sonrasında karşılaşacakları tezini detaylı bir duruma getirecek olsa da maruz kalacağı durumları atlatması, zor gerçekleşecektir. Çünkü karşılaştığı durum, tahmin ettiğinin bile üzerindedir ve pişmanlık duyacaktır.
Candyman filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2020 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
4 Yorum
1lkaru5
21 Şubat 2021

Ben bu filmi 1992 yilinda Berlin sinemalarinda, genc yasda izlemisdim ve hayran kalmistim. Fakat hosuma gitmeyen sey bu türkce dublaj, bütün atmosferi bok ediyor. Almanlar genelde bomba gibi dublaj yapiyorlar. Misal Sylvester Stallone nin dublaj yapan amca (Thomas Danneberg) 30 seneden fazla Stallone yi seslendiriyordu.
Yinede tavsiye edebilecem bir Film bu.
Upload icin Thnx ✌

Seckin
7 Aralık 2020

hadi bakalımm

su
17 Haziran 2020

bakalım nasıl

Herdem Kübra Oral
5 Nisan 2020

Cok basarılı