Cebimdeki Yabancı Filmi izle

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Cebimdeki Yabancı Filmi izle

Cebimdeki Yabancı filmi İzle

Cebimdeki Yabancı filmi izle Uzun yıllardır tanışıklığa sahip olan köklü bir arkadaş grubu, düzenledikleri bir akşam yemeğinde bir araya gelecekler ve birbirleriyle hasret gidermek isteyeceklerdir. Bu etkinlik hepsine başlarda iyi gelmiştir. Çünkü beraber zaman geçirmekten fazlasıyla hoşnut olmaktalardır. Hepsinin hayatı da farklı yönlerde şekillenmektedir. Yaşadıkları sıra dışı olaylar kapalı kutu gibi akıllarının bir köşesinde yer edinirken, artık bütün karakterlerin öğrenme zamanı gelmiştir. Banu isimli karakterimizin ortaya attığı oyun fikri diğer karakterler tarafından yaratıcı bulunur ve gayet eğlenceli olabileceği düşünülür.
Cebimdeki Yabancı filmi İzle

Cebimdeki Yabancı filmi full Hd İzle

Cebimdeki Yabancı filmi full hd Bu oyunun formatı da kuralları kadar aykırıdır. Çünkü masadaki bütün karakterler telefonlarını ortaya koyacak ve sırasıyla gelen bildirimler, aramalar ve mesajlara açık olarak cevap vereceklerdir. Hayatlarının en özel sır kutusu durumundaki telefonlarından yüksek sesle okunan her bir detay, saklanma gerekliliği bulunan sırları da ifşa edecektir. Kısa bir süre sonra tartışmalar başlayacak ve oyun kaynaklı kırgınlıklar yaşanılacaktır.
Cebimdeki Yabancı filmi Full Hd İzle

Cebimdeki Yabancı filmi Tek Parça izle

Cebimdeki Yabancı filmi tek parça izle Üstelik karakterler bu oyunu kabul ederlerken birbirlerinden sakladıkları bir şey olmadığının kanaatindelerdir. Fakat oyunda dakikalar ilerledikçe bütün gizli saklı dünyaları yavaş yavaş ifşa olacaktır. Arkadaş grubunun hayatlarındaki en güzel gece olarak hatırlayacakları yemek bir anda birbirlerinden nefret ettikleri bir geceye dönüşecektir. Arkadaşlıklarına ve kendilerine kalıcı hasarlar bırakan karakterlerin hepsinin tek bir ortak özelliği ise birbirlerine karşı özel hayatlarını asılsız olarak aktarmalarıdır.
Cebimdeki Yabancı filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.4 /10 Toplam oy: 266

Tür: Gerilim, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Serra Yılmaz

Oyuncular: Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Şebnem Bozoklu, Leyla Lydia Tuğutlu, Çağlar Çorumlu

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Cebimdeki Yabancı Filmi izle” filminde 3.650 Yorum bulunuyor.
 1. Ceylan

  Güzel

 2. Alihan

  Ulan Buğra Gülsoy Kuzey Güneyde yaptığın kazayı kuzeyin üstüne yıktın.Burda karının kazasını üzerine alıyon ne bi,çim adamsın

 3. Aygul

  chok guzel

 4. Aygul

  mukemmel

 5. Hgcn

  Süperr

 6. Sahin

  Neden boyle

 7. sanane yav ismimden

  güzel beğendim

 8. yasin

  mukemmel

 9. isimsiz

  umarım güzeldir

 10. Feren

  Super