Cehennem Gecesi – Burn Filmi izle (2019)

5.0 /10 3
Cehennem Gecesi – Burn Filmi izle (2019)

Cehennem Gecesi – Burn filmi izle

Hikâyede Melinde isimli bir genç kız ön plandadır. Melinde, hayatını sıradan bir benzinci de çalışarak kazanmaktadır. Öte yandan iş yerinin evlerine olan yakınlığı, kendisini bu işi seçmesinde önemli derecede etkili olmuştur. Melinde, işi icabıyla hayatının rutin bir gününde yüzlerce insanla tanışmak zorunda kalmaktadır. Ancak iş yerindeki rakip arkadaşı, popüler olması münasebetiyle birlikte Melinde’nin hep ikinci planda kalmasına yol açmıştır. Melinde için hayattan zevk alabileceği hiçbir şey yoktur. Bir seviye sonraysa, yeni heyecanlar aramak isteyecektir.
Cehennem Gecesi – Burn filmi izle

Cehennem Gecesi – Burn filmi full hd

Melinde’nin rutin yaşamı, bir soyguncuyla tanışmasının ardından tamamen değişecektir. Kötü niyetli adamın, uzun zamandır bir çeteye borcu olduğunu öğrenecektir. Sırf bu borcu ödemek içinse benzin istasyonunu soymaya kalkışacak kadar kontrolden çıkmıştır. Melinde, adamın hareketlerinde ve tavırlarında etkilendiği noktalar keşfedecektir. Ayrıca adamın aslında kötü niyetli biri olmadığını da fark edebilecektir.
Cehennem Gecesi – Burn filmi full hd

Cehennem Gecesi – Burn filmi tek parça izle

Adamın soygun konusundaki tecrübesizliği Melinde’yi cesaretlendirmek konusunda yeterli olmuştur. Bir başka bakıma çaresizliğinden de etkilenmiştir. Melinde, başlarda aşırı korktuğu bu durumu, bir süre düşünmesinin ardından avantaja çevirmeye kalkışacaktır. Çünkü, karşılaştığı olayın hayatının fırsatı olabileceğini ve aşırı popülerlik getirebileceğini düşünecektir. Ancak fevri davranmadan, her şeyi soğukkanlılıkla yürütmesi lazımdır. Cesaretini toplamasının ardından harekete geçen Melinde, atacağı adımlar ve uygulayacağı hamlelerle birlikte hayatını değiştirmeye çalışacaktır.
Cehennem Gecesi – Burn filmi tek parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • Film Dili
    Girilmedi
2 Yorum
naim şahin
8 Aralık 2019

her fliminiz güzel görüntü olarakta

xdsa
15 Eylül 2019

süper