Çember: Yolun Sonundaki Kız izle

SUPER FHD FRAGMAN
9.0 /10 2
Çember: Yolun Sonundaki Kız izle

Çember Yolun Sonundaki Kız izle, ⚡ 2021 yapım Aksiyon Macera türü yerli filmi Full HD 1080p kalitede online tek parça izle. Çember Yolun Sonundaki Kız 2021 yapımı Türk polisiye filmidir. Filmde ormanda sırtından öldürülen bir erkek cesedi bulunması ve sonrasında ortaya çıkan gizemler konu ediliyor.

Çember Yolun Sonundaki Kız Filmi Konusu

Bir gün polis ekipleri Aydos ormanında yerde yatan bir erkek cesedi bulur. Cesette yapılan incelemelerin ardından gencin sırtına 2 el ateş edilerek öldürüldüğü tespit edilir. Gencin üzerinden herhangi bir kimlik çıkmaz ancak cesedin yakınında başka bir kişinin kimliği bulunur. Bu kimlik, Ecrin Ayçiçek adında bir kıza aittir. Olayı aydınlatmak üzere görevlendirilen ekibin ilk işi Ecrin Ayçiçek isimli kızı bulmak olur. Ancak yoğun aramalara rağmen kıza dair hiçbir ize rastlanamaz.

Bir gün ekipler Ecrin Ayçiçek’in ev adresini bulur. Buldukları adrese giden ekipler çok çarpıcı bir sürprizle karşılaşır. Sırtına isabet eden 2 kurşunla öldürülen genç çocuk ve Ecrin Ayçiçek arasında ilginç bir ilişki vardır. Ekipte görev olan Zeynep, Barış ve Hakan, zaman ilerledikçe yeni deliller bulur. Bu deliller onları hiç beklemedikleri bir gerçeğe ulaştıracaktır.

Çember Yolun Sonundaki Kız Oyuncuları

Polisiye ve dram türündeki Çember Yolun Sonundaki Kız oyuncuları ve yönetmeni Abdullah Oğuz’dur. Senaryo yazarları ise Evren Oğuz ve İbrahim Altun. Filmin oyuncu kadrosunda Barış Bağcı, Özgürcan Çevik ve Tuvana Türkay yer alıyor.

 • Türler 2021 Filmleri, Aksiyon, Gizem, Macera, Yerli Filmler

 • Yönetmen: Abdullah Oguz

 • Oyuncular: Ceyda Akel, Baris Bagci, Filiz Bozok, Özgürcan Cevik, Canberk Gültekin, Neslihan Kolayli, Tuvana Türkay, Eliz Türker, Semih Eren Yilmaz

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  6.5
 • Film Süresi
  91 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
0 Yorum