Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu izle

SUPER FHD FRAGMAN
5.4 /10 3052
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu izle

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu izle, 💪 Naim Süleymanoğlu izle hayatını anlatan Türk Herkül filmi Full HD 1080p kalite Sansürsüz olarak Netflix ve Film Modu izle.

Hikâyede Naim Süleymanoğlu’nun hayatı anlatılmaktadır. Kahramanımız, Türk spor dünyasının en renkli ve başarılı simalarından birisidir. Hem ülkemizde hem de dünya da adından sıklıkla söz ettirmiştir. İnsanlara karşı imkansıza ulaşmanın zorlu fakat ulaşılabilir olduğunu kanıtladığı birçok mücadelesi bulunmaktadır. Hayatı boyunca elde etmiş olduğu başarılar, halter alanında dünya tarihine adını altın harflerle yazdırabilmesine olanak sağlamıştır.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi izle

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Film Konusu

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi izle konusu; İnsanlar arasında, daha çok Cep Herkülü lakabıyla bilinen Naim Süleymanoğlu, boyuna karşılık eşsiz gücüyle izleyenleri kendine hayran bırakmıştır. Dünya rekorunu omuzladığında henüz 15 yaşındadır. Bu yaşından itibaren omzundaki en büyük yük, Türk sporunun geleceğini inşa etmek olacaktır. Naim Süleymanoğlu, birbiri ardına kırdığı rekorlarla izleyenleri kendine mest edecek ve rakiplerinin korkulu rüyası haline gelecektir.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Oyuncuları / Karakterleri

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Full HD izle oyuncuları olarak; Halter alanında yürütmüş olduğu spor kariyeri, 7 kez Dünya Rekoruna, 3 değişik olimpiyatta kazanmış olduğu Olimpiyat Altın Madalyalarına, 6 kez göğüslediği Avrupa Şampiyonluğuna ve 7 kez Dünya Şampiyonluğuna uzanmasıyla ilerlemiştir. Naim Süleymanoğlu, başarılarından asla tolerans göstermemiştir. Her farklı müsabakada, tıpkı ilk gün ki kadar heyecanını yaşatmaya çalışmıştır. Hayatı, spor kariyerinin yanı sıra zorlu kişisel sorunlara da tanık olmuştur. Duruşu ve kişiliğiyle gönüllerde taht kuran karakter, Türk gençlerinin kendilerine örnek aldığı saygın bir değerdir.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi Vikipedi ve Ekşi yorumları ve imdb puanı olarak, Naim Süleymanoğlu filmini nereden izleeybilirim gibi sorularınıza cevap olarak Google drive Film modu ve Netflix izleme seçeneklerini sizler için derledik. Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi sitemiz üzerinden 720p ve 1080p Full HD kalite olarak ücretsiz bedava izleyebilirsiniz.

 • Türler Yerli Filmler, 2019 Film izle, Biyoğrafi, Dram

 • Orjinal Adı Pocket Hercules: Naim Süleymanoglu

 • Yönetmen: Ozer Feyzioglu

 • Oyuncular: Hayat Van Eck, Selen Öztürk, Yetkin Dikinciler, Gürkan Uygun, Renan Bilek, Levent Ülgen, Bülent Alkis, Kemal Basar, Baris Kiralioglu, Ugur Günes, Ismail Hacioglu, Ognyan Simeonov, Murat Kiliç

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  8.3
 • Film Süresi
  141 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
3544 Yorum
hasibe
13 Aralık 2020

güzel

Özgür keser
13 Aralık 2020

Başarılı

Özgür keser
13 Aralık 2020

Çok iyi

enver
12 Aralık 2020

harika