Child’s Play Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Child’s Play Türkçe Dublaj izle (2019)

Child’s Play filmi İzle

Child’s Play filmi izle Hikayemizde teknolojik gelişmelerin üst düzeye çıktığı bir dönem yansıtılacaktır. Hikâyenin kahramanı Küçük Andy, kendi halinde içine kapanık bir karakterdir. Yaşıtlarının aksine, daha mütevazi bir tavra sahiptir. Kısa zaman sonra yeni yaşa girmenin heyecanını yaşayacaktır. Bu heyecanı süsleyen en önemli unsursa, annesinin kendisine nasıl bir hediye alacağı konusundaki merakıdır. Annesi, Küçük Andy’i biraz da olsun neşelendirebilmek için bütçesinin sınırlarını zorlayacaktır.
Child's Play filmi İzle

Child’s Play filmi full Hd İzle

Child’s Play filmi full hd Küçük Andy, annesinden aldığı hediye karşısında aşırı mutlu olacaktır. Çünkü kendisine Buddi markalı bir bebek alınmıştır. Bu markaya ait bebek sahibi olabilmek akranı çocukların hemen hemen hepsinin hayallerini süslemektedir. Küçük Andy, hediyesi karşısında havalara uçmuş ve aşırı mutlu hissetmiştir. Ancak bebeğin gizemi hakkında hem kendisinin hem de annesinin, bilgisi son derece sınırlıdır.
Child's Play filmi Full Hd İzle

Child’s Play filmi Tek Parça izle

Child’s Play filmi tek parça izle Buddi marka bebekler, akıllı ve teknolojik yapılarıyla çocukların en büyük arkadaşı olmaya adaydırlar. Ancak Küçük Andy’e ulaşan bebek, emsallerinden çok farklıdır. Üretim esnasında, kendisinin yazılımında hatalar meydana gelmiştir. Bu hatalar, bir seviye sonra bebeğin kontrolden çıkmasına yol açacaktır. Normal akıllı bebekler, belli bir öğrenme sınıra sahiptirler. Ancak Küçük Andy’nin hediye Buddi bebeğinin, öğrenme sınırları tamamen ortadan kaldırılmıştır. Yüzünün masumiyetine karşılık, daha karanlık bir forma dönüşecektir. Çünkü kısa süre sonra Buddi tarafından şiddet ve şiddet unsurları öğrenilmeye başlanılacaktır. Aile üyeleri ve şehirdeki insanlar, Buddi’ye karşı kendilerini savunmaya çalışacaklar.
Child's Play filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: Korku, 2019 Film izle, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Lars Klevberg

Oyuncular: Aubrey Plaza, Gabriel Bateman, Brian Tyree Henry

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Child’s Play Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. dtrn

    çok güzel