Çiftlik Bank Tosun Firarda Filmi İzle (2018)

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Çiftlik Bank Tosun Firarda Filmi İzle (2018)

Çiftlik Bank Tosun Firarda Filmi İzle

Çiftlik Bank Tosun Firarda Filmi izle Komedi kategorisinde yer almakta olan filmde Cenk ve Tosun birbirinden habersiz iki insandır. Tesadüfen aynı anda kaza geçirirler ve aynı hastanede aynı odaya alınırlar ve aylarca orada beraber kalırlar ve burada birbiriyle tanışan Cenk ve Tosun arkadaş olur. Hastaneden çıktıktan sonra arkadaşlıklarına devam eden iki arkadaş bir ev tutarak beraber yaşamaya başlarlar ve ayrılmazlar.
Çiftlik Bank Tosun Firarda Filmi İzle

Çiftlik Bank Tosun Firarda Filmi Full Hd İzle

Çiftlik Bank Tosun Firarda Filmi full HD izle Tosun, geçirdiği kaza sonucunda ellerini ve kollarını kullanamadığından tüm işlerini Cenk’e yaptırmaya başlamış ve onu hizmetçisi gibi kullanmaya başlamıştır. Tosun oldukça kurnaz ve üçkağıtçı birisidir, Cenk ise tam tersi iyi niyetli birisidir. Tosun telefonda görmüş olduğu sanal çiftlik oyunundan esinlenerek Cenk ile beraber Çiftlik Bank adında bir çiftlik kurar ve tüm parayı haklamaya başlar.
Çiftlik Bank Tosun Firarda Full Hd İzle

Çiftlik Bank Tosun Firarda Tek Parça izle

Çiftlik Bank Tosun Firarda Filmi Tek Parça izle Oldukça başarılı bir sistem kurmuş olan Tosun halinden çok memnun bir şekilde Cenk’i kullanmaya devam ederek kazandığı paraların keyfini sürmeye devam eder. 16 Kasım 2018 tarihinde vizyona girmiş olan Çiftlik Bank Tosun Firarda filmini sitemizden sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. Filmin yönetmen, senaryo ve yapımcı koltuğunda İsmail Hakkı Koç ismi oturmaktadır.
Çiftlik Bank Tosun Firarda Tek Parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 2

Tür: Komedi, Türkçe Dublaj, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 3.0

Yönetmen: İsmail Hakkı Koç

Oyuncular: Burak Alkaş, Fercan Bay, Burak Yerlikaya, Duygu Özlen, Kadir Gültekin

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Çiftlik Bank Tosun Firarda Filmi İzle (2018)” filminde 101 Yorum bulunuyor.
  1. Kürşat

    Önce bi izleyelim açılırsa oda