Cin “Aşk Büyüsü” Full HD izle (2019)

rek
rek
rek
6.0 /10 2
Cin “Aşk Büyüsü” Full HD izle (2019)

Cin “Aşk Büyüsü” filmi İzle

Cin “Aşk Büyüsü” filmi izle Hikâyede olup bitenlerin sorumlusu, acemi bir aşıktır. Genç karakter, hoşlandığı kızı, ne yaparsa yapsın elde edemeyecektir. Bu nedenle de işi daha uç noktalara götürerek, zorla güzellik elde etmeye çalışacaktır. Musa, artık aşk ateşiyle tutuşmaktan yorulmuştur. Ucunda ne olursa olsun, Esra isimli sevdiğine kavuşabilmeyi deneyecektir. Daha huzurlu olabileceği düşüncesiyle, kalkışacağı işlerin sınırları olmayacaktır.
Cin “Aşk Büyüsü” filmi İzle

Cin “Aşk Büyüsü” Türkçe Dublaj izle

Cin “Aşk Büyüsü” filmi full hd Musa, Esra’yı kazanmak adına birçok yol denemiştir. Fakat Esra, bütün hepsine aynı şiddetle karşı çıkmış ve Musa’yı büyük hüsranlara uğratmıştır. Artık, normal yollardan Esra’yı kazanamayacağını anlayan Musa, artık son çare olarak aşk büyüsü yaptırmaya kalkışacaktır. Bu büyü çeşidinden, sosyal medya aracılığıyla haberdar olmuştur.
Cin “Aşk Büyüsü” filmi Full Hd İzle

Cin “Aşk Büyüsü” Filmi Full HD izle

Cin “Aşk Büyüsü” filmi tek parça izle Musa, büyüyü yaptırdığında bu kadar kısa sürede bir etki olacağını düşünmemiştir. İkilinin arasındaki ilişkinin gidişatı, tamamen Musa’nın istediği gibi seyredecektir. Her şey yolunda giderken, acı gerçekler de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacaktır. Bu zamana kadar her büyüde karşılaşılan kötülükler, Musa’nın da yakasından düşmeyecektir. Artık, Esra ile mücadelesini bitirmiş olsa da doğaüstü varlıklarla mücadele etmesi gerekecektir. Akli dengesini son derece olumsuz etkileyecek olan olaylar yaşayacaktır. Kendisine çok tehlikeli bir kabileden, acımasız bir varlık musallat olmuştur. Bu musallatı bertaraf edebilmesiyse son derece güçtür. Diğer taraftan Esra’nın da hayatının kararmasına neden olmuştur.
Cin “Aşk Büyüsü” filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
46 Yorum
Adem
23 Mart 2021

Güzel bir film

özgur
24 Ocak 2021

filim acılmıyor

mustafa
13 Ocak 2021

acılmıyor

mustafa
13 Ocak 2021

acıl artık

Mahmut kılınç
8 Ocak 2021

Film çok güzeldi admin emeğine sağlık. Yeni filmleri de bekliyoruz. Emeğe saugı

alieren
26 Aralık 2020

iyi filmdii