Cin Azabı Tek Parça izle (2019)

12
FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Cin Azabı Tek Parça izle (2019)

Cin Azabı filmi İzle

Cin Azabı filmi izle Hikayemizde bir adam ve karısının mutlu ilişkilerine gölge düşüren bir pararonormal olay konu edilmiştir. Genç çift, çocuk sahibi olmak istemelerine rağmen bunu başarmak konusunda hüsrana uğramaktadır. Zamanın koşulları ve şartları nedeniyle de tıbbi yönden yetersiz imkanlara sahiptirler. Gitmedik doktor ve ziyaret etmedik hoca bırakmamışlardır. Ancak bütün çabaları en başa dönmektedir.
Cin Azabı filmi İzle

Cin Azabı filmi full Hd İzle

Cin Azabı filmi full hd Kısa bir süre sonra annelerinin, sıradan bir komşu oturmasında konuyu açması üzerine, sıra dışı bir öneri verilecektir. Komşuları tarafından bu işin üstesinden gelebilecek biri olduğu ancak bunun kötü sonuçlar da doğurabileceği belirtilecektir. İşi kabul etmeleri halinde 7 kuşak boyunca, etki altında kalmalarını kabul etmiş olacaktırlar. Özellikle kadın tarafından çocuk sahibi olabilmek adına adeta göz karartılmıştır. Komşularının peşinden çocuk sahibi olmak isteyen kadın da büyücü kadına doğru yola çıkar.
Cin Azabı filmi Full Hd İzle

Cin Azabı filmi Tek Parça izle

Cin Azabı filmi tek parça izle Yapılan bir türlü kirli ve yasak anlaşmalara geçilmeden önce, işlemin getireceği olumsuzluklar belirtilir. Büyücü kadının bütün şartları, kadın tarafından kabul edilir. Ardından son derece güçlü ve tehlikeli bir cinle anlaşma sağlanır. Genç çiftin, o gece ki ilişkilerinden bir çocukları olur. Mutlu bir şekilde hayatlarına devam eden çift, ne yazık ki işlerin yolunda gitmediğini fark ettiklerinde son derece geç olacaktır. Çünkü bebekleri, akranlarına göre anormal davranışlar sergileyecektir. Artık insan dışı varlıkların hedefi konumuna gelmiştirler.
Cin Azabı filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: Korku

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Onur Aldoğan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Cin Azabı Tek Parça izle (2019)” filminde 27 Yorum bulunuyor.
 1. Erzurum

  Ffllflfl

 2. Hasan

  İyi

 3. tlg

  fevkaladeninde fevkinde

 4. yaren

  mükemmel

 5. sinan

  cok guzel cok beyddim

 6. Sevilay

  Güzel olduğunu söylediler

 7. Özlem

  Çok güzel bir film