Cin Azabı Tek Parça izle (2019)

FULL HD - TEK PART TEK PARÇA
9.0 /10 1
Cin Azabı Tek Parça izle (2019)

Cin Azabı filmi İzle

Cin Azabı filmi izle Hikayemizde bir adam ve karısının mutlu ilişkilerine gölge düşüren bir pararonormal olay konu edilmiştir. Genç çift, çocuk sahibi olmak istemelerine rağmen bunu başarmak konusunda hüsrana uğramaktadır. Zamanın koşulları ve şartları nedeniyle de tıbbi yönden yetersiz imkanlara sahiptirler. Gitmedik doktor ve ziyaret etmedik hoca bırakmamışlardır. Ancak bütün çabaları en başa dönmektedir.
Cin Azabı filmi İzle

Cin Azabı Türkçe Dublaj izle

Cin Azabı filmi full hd Kısa bir süre sonra annelerinin, sıradan bir komşu oturmasında konuyu açması üzerine, sıra dışı bir öneri verilecektir. Komşuları tarafından bu işin üstesinden gelebilecek biri olduğu ancak bunun kötü sonuçlar da doğurabileceği belirtilecektir. İşi kabul etmeleri halinde 7 kuşak boyunca, etki altında kalmalarını kabul etmiş olacaktırlar. Özellikle kadın tarafından çocuk sahibi olabilmek adına adeta göz karartılmıştır. Komşularının peşinden çocuk sahibi olmak isteyen kadın da büyücü kadına doğru yola çıkar.
Cin Azabı filmi Full Hd İzle

Cin Azabı Filmi Full HD izle

Cin Azabı filmi tek parça izle Yapılan bir türlü kirli ve yasak anlaşmalara geçilmeden önce, işlemin getireceği olumsuzluklar belirtilir. Büyücü kadının bütün şartları, kadın tarafından kabul edilir. Ardından son derece güçlü ve tehlikeli bir cinle anlaşma sağlanır. Genç çiftin, o gece ki ilişkilerinden bir çocukları olur. Mutlu bir şekilde hayatlarına devam eden çift, ne yazık ki işlerin yolunda gitmediğini fark ettiklerinde son derece geç olacaktır. Çünkü bebekleri, akranlarına göre anormal davranışlar sergileyecektir. Artık insan dışı varlıkların hedefi konumuna gelmiştirler.
Cin Azabı filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
27 Yorum
Erzurum
28 Mart 2020

Ffllflfl

Hasan
23 Şubat 2020

İyi

tlg
4 Şubat 2020

fevkaladeninde fevkinde

yaren
29 Ocak 2020

mükemmel

sinan
5 Ocak 2020

cok guzel cok beyddim

Sevilay
19 Aralık 2019

Güzel olduğunu söylediler

Özlem
11 Aralık 2019

Çok güzel bir film