Cin-i Ayet Full HD izle (2018)

rek
5.6 /10 2331
Cin-i Ayet Full HD izle (2018)

Cin-i Ayet filmi İzle

Cin-i Ayet filmi izle Hikayemiz insan dışı varlıkların, Salih isimli karakterimizle mücadelesini anlatmaktadır. Salih, diğer insanların dışında bir hayata sahiptir. Devamlı olarak tedirgin yaşamakta ve geçmişteki yaşadıklarıyla yüzleşmektedir. Hayatını cinlerden intikam alabilmek uğruna tehlikeye atacaktır. Karakterimizin onlara karşı bu kadar öfke duyması ise yıllar öncesine dayanmaktadır. Salih, henüz dünyayı yeni kavramaya başladığı küçük yaşlarda annesine musallat olan bir ifritin yaşattığı trajedilere şahit olmuştur. Bu olaydan kaynaklı olarak Salih’in tüm ailesi gözleri önünde katledilmiştir. Uzun bir süre travma yaşayan karakterimiz ise intikam yemini ederek yaşama umudunu kazanmıştır.
Cin-i Ayet filmi İzle

Cin-i Ayet Türkçe Dublaj izle

Cin-i Ayet filmi full hd Salih’in içinde bulunan öfke seviyesi nedeniyle intikam için her şeyi göze alabilecek potansiyelde bulunmaktadır. Normal şartlarda kendisinin belirlemesi gereken kurallar yerine İfritlerin komutanı olan Se’nik’in lanetiyle karşı karşıya kalacaktır. Başına inanılmaz ürkütücü işler açan karakterimiz, hem bu laneti kendinden def etmeye çalışacak hem de varlığından sonradan haberdar olduğu Serpil isimli kardeşini lanetten koruyacaktır. Kendinden farklı olarak daha hızlı hareket edebilen bu varlıkların önüne geçmesi ise sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.
Cin-i Ayet filmi Full Hd İzle

Cin-i Ayet Filmi Full HD izle

Cin-i Ayet filmi tek parça izle Salih konu hakkında uzun uzun araştırmalar yapmaktadır. Çeşitli vaka analizleriyle düşmanlarını alt edebileceği zaaflarını aramaya başlamıştır. Hikâyenin başka bir boyutunda ise cinler tarafından istila edilmiş musallat kapan insanlar birer birer ölmektedir. Artık olayların daha fazla artması nedeniyle polis soruşturması bile işin içine girmiştir.
Cin-i Ayet filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
72 Yorum
Burkisrlrna
1 Ocak 2021

Çok korktum haha

Kamran
21 Ekim 2020

Göək

İsmail
20 Ekim 2020

Harika

kemal
19 Haziran 2020

oq

ceren
11 Haziran 2020

çok güzel bir site

ebenin sol beyni
11 Haziran 2020

adminin yırtık cebi

ezgi
29 Mayıs 2020

iui

yuhty
26 Mayıs 2020

tmm

Nsnsn
23 Mayıs 2020

Ne biçim dandik bir sitesisiniz anlamadım

eyup
22 Mayıs 2020

her neyse

sssss
17 Mayıs 2020

jgchxvgbxgb

neciptaskesen
16 Mayıs 2020

Perfect