Çınar Filmi izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Çınar Filmi izle (2019)

Çınar filmi izle


Hikâyede engelli bir genç karakterin, hayat mücadelesinden bahsedilmektedir. Mustafa isimli karakter, karısı Suna ve oğlu Rıza ile beraber, Kars’a bağlı Sarıkamış ilçesinde hayatlarını sürdürmektedirler. Mustafa henüz 30’unun ortasındadır. Ailesinin geçimini makam şoförlüğü görevini yürüterek, kazanmaktadır. Hayatından memnun olan karakter için en büyük problem oğlu Rıza’nın engelli olmasıdır. Rıza, ne olursa olsun kendi oğlunun da tıpkı akranları gibi koşup, oyunlar oynadığını görmek istemektedir. Mustafa, oğlunu ameliyat ettirebilmek adına gecesini gündüzüne katmaktadır. İşinden hiç memnun olmayan karakter, sığ patronunun bütün arzularını yerine getirmeye mecburdur.
Çınar filmi izle

Çınar filmi full hd


Mustafa at üzerinde kasabaya işe gittiğinde, Rıza ile eşi Suna vakit geçirmektedir. Suna da engelli oğlu için fedakarlıklar yapmaktadır. Güzel bir eğitim alabilmesi adına, okuluna uzun bir mesafede sırtında taşımakta, bundan hiçbir zaman gocunmamaktadır. Kendi yaşam tarzlarının zorluğuna, bölgedeki fiziksel koşullarda eklenince aile için hayata tutunmak son derece zorlaşmaya başlayacaktır.
Çınar filmi full hd

Çınar filmi tek parça izle


Rıza, annesinin ve babasının kendisine yaptıkları fedakarlıkların bilincindedir. Bu nedenle de elinden geldiğince onlara layık olmaya çalışmakta ve derslerine de sıkı sıkıya asılmaktadır. Çünkü, annesi Suna ve babası Rıza’nın ondan tek beklentileri, mutlu olmasıdır. Engelli olmak demenin dört duvar arasına tıkılmak demek olmadığını gözlemleyen Rıza, büyük bir başarı örneği göstererek, çevresi tarafından takdir göreceği işlere kalkışacaktır.
Çınar filmi tek parça izle

Oy Ort: 5.2 /10 Toplam oy: 24

Tür: Dram, 2019 Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2019

Yönetmen: Mustafa Karadeniz

Oyuncular: Yunus Emre Çelik, Sezgin Cengiz, Şilan Düzdaban

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Çınar Filmi izle (2019)” filminde 22 Yorum bulunuyor.
  1. esra

    Konusu çok güzel

  2. Fahriye

    Bayıldım