Cinayet Süsü Full HD izle (2019)

215
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Cinayet Süsü Full HD izle (2019)

Cinayet Süsü filmi İzle

Cinayet Süsü filmi izle Hikayemizde Emniyet teşkilatının Cinayet büro bölümünde çalışan, uzman dedektiflerin maceraları aktarılacaktır. İstanbul, son zamanlarda ki en hareketli günlerine şahit olmaktadır. Şehirde güven tam anlamıyla kalmamıştır. Ortaya çıkan bir seri katil önüne çıkan herkesi, ayır etmeden infaz etmektedir. Üstelik, bütün cinayetlerde kendi stilinde çalışması, soruşturma dosyasını kendi ellerine alan dedektifleri zorlayacaktır.
Cinayet Süsü filmi İzle

Cinayet Süsü filmi full Hd İzle

Cinayet Süsü filmi full hd Ekip, bu zamana kadar edinmiş oldukları tecrübe ve yetenekler ışığında, şehrin altını üstüne getirecekler. Fakat karşılarında usta bir seri katil bulunduğunu çok sonrasında fark edecekler. Ne kadar çabalarlarsa çabalasınlar, sürekli olarak başladıkları yere gelecekler. Üstelik, bu görevin kendilerini bir arada tutabilecek son görev olma özelliği, stratejilerini daha bilinçli oluşturmalarını gerekli kılacak. Cinayetleri açığa çıkaramadıkları takdirde görev yerlerinin değişmesi ve ortaya çıkan sorunlar gibi zorluklara tanık olacaklar.
Cinayet Süsü filmi Full Hd İzle

Cinayet Süsü filmi Tek Parça izle

Cinayet Süsü filmi tek parça izle Araştırmalarını derinlerine indiren ekip, cinayetlerin faili konusunda son düzlüğe gelecekler. Ancak kendi aralarındaki koordinasyon sorunu nedeniyle, avuçlarının içinden kaçıracaklar. Üstelik, seri katili takip ettikleri fark edilince, kendileri de onun hedefine girecek. Bir taraftan katili yakalamaya çalışacaklar öte yandan da kendi canlarını muhafaza etmek zorunda kalacaklar. Fakat karşılarına çıkan bir bombalı düzenek, bütün planlarını altüst edecek. Ölüm ile yaşam arasında gidip gelecekleri süreçte, son anlarında bile birbirleriyle olmanın mutluluğunu yaşayacaklar.
Cinayet Süsü filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.8 /10 Toplam oy: 23

Tür: Komedi, Polisiye, Yeni Filmler

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Ali Atay

Oyuncular: Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Binnur Kaya

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Cinayet Süsü Full HD izle (2019)” filminde 3.257 Yorum bulunuyor.
 1. Ankara

  İyi

 2. Altürk

  acilmasini bekliyorum

 3. zey

  yorum

 4. gy

  Seyretmeden nasıl yorum yapabilirim ki???

 5. Ali

  güzel

 6. Ali

  ikincikere izliyorum

 7. ejder

  iyi

 8. Fatih

  İyi

 9. can

  super film

 10. yuzuf

  cok iyi

 11. Cetin

  Süper komik

 12. hande

  çok güzel çok komik

 13. ahmet ziyaret

  ve dans başlar 🙂

 14. tyu

  ali atayin filmleri herzaman guzeldir

 15. Yasin

  Cok harika

 16. Alp

  Harika

 17. tarık

  süper