Cingöz Recai Filmi izle (2017)

10 /10 2
Cingöz Recai Filmi izle (2017)

Cingöz Recai filmi İzle

Cingöz Recai filmi izle Hikayemizin odağında Cingöz Recai bulunmaktadır. Uzun süre ara verdiği faaliyetlerine kaldığı yerden devam etmek üzere geri dönecektir. Genel olarak sektörde iyiliksever bir hırsız olarak adlandırılmaktadır. Kibar ve son derece dürüst oluşu, aynı sektördeki akranlarına oranla daha farklı tarza sahip olduğunun en büyük kanıtıdır. Şimdiki hedefi ise bu zamana kadar yaptıklarının yanında bin kat fazla zorlukta bulunmaktadır. Fakat karakterimiz, hayatta hiçbir şeyin kendisini alt etmesine izin vermemiştir ve bundan sonrasında da vermeyi düşünmeyecektir.
Cingöz Recai filmi İzle

Cingöz Recai Türkçe Dublaj izle

Cingöz Recai filmi full hd Kısa sürede kendini yeni bir soyguna adapte edebilmek amacıyla, ekibini de alarak sahalara dönecektir ve bu durum Başkomiser Mehmet Rıza’nın da dikkatini çekecektir. Mehmet Rıza, meslek hayatının büyük bir bölümünde Cingöz Recai’nin peşinden koşmuştur fakat usta hırsız karşısında deneyimleri bile yeterli olamamıştır. Artık durumu bir adalet meselesinden çok kişiselleştirmeye başlamıştır ve yıllar sonra ayağına kadar uzanan bu yeni fırsatı boşa tepmek istemeyecektir.
Cingöz Recai filmi Full Hd İzle

Cingöz Recai Filmi Full HD izle

Cingöz Recai filmi tek parça izle Her ne kadar bir ekibin yardımına ihtiyaç duysa da asıl ön planda farklı bir ekip bulunmaktadır. Bunun için de son derece azılı suçlulardan oluşan bir çeteye dahil olacaktır. Hedeflerinde ise bir teknoloji dehasının mülkü bulunmaktadır. Cingöz Recai, soygun süresince kılıktan kılığa geçerek delilleri karartacaktır. Fakat kimsenin bilmediği asıl hedefi ise soygundan daha fazla ses getirecektir. Hayalet isimli karaktere, yıllardır kin besleyen Cingöz Recai, en kısa sürede hesaplaşmaya çalışacaktır. Fakat peşinde bir de davetsiz misafiri Başkomiser Mehmet Rıza bulunacaktır.
Cingöz Recai filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
42 Yorum
Osman
5 Mayıs 2020

Olmaz boyle bir rezillik

eren
2 Nisan 2020

aşırı güzel bir film