Cinnet Filmi Full HD izle (2019)

5.1 /10 22
Cinnet Filmi Full HD izle (2019)

Cinnet filmi İzle

Cinnet filmi izle Hikayemizin kahramanı genç kadın, kocasını öldürmüştür fakat olaya ait bütün detayları unutmuştur. Hafızasından silip atılan olaylar, genç kadının yaşayacağı esrarengiz olaylarla birlikte farklı bir noktaya ilerleyecektir. Nida, öncesinde kızı ve kocasıyla birlikte standart bir hayat sürdürmektedir. Hayatından fazlasıyla memnundur. Fakat bütün huzurlarına, bir gece Nida’nın geçirmiş olduğu cinnet son verecektir. Yaşamları o geceden sonra bir kabusa dönüşecektir. Nida, geçirdiği cinnet nedeniyle, çok sevdiği kocasının canına vahşi bir şekilde kıyacaktır.
Cinnet filmi İzle

Cinnet Türkçe Dublaj izle

Cinnet filmi full hd Nida, ertesi gün olup bitene dair hiçbir şeyi hatırlamayacaktır. Adeta başka bir varlığın kontrolüne girmiştir. Sabah gözünü açtığında kocasının cesediyle yüzleşecektir. Birazcık beyin fırtınası yapsa da dün geceye ait en ufak bir ışık bile yoktur aklında. Arayışları sonucu, olumsuz olacaktır. Üstelik, diğer taraftan da cinayetin videosu sanal alemde yayılmaya başlayacaktır. Nida için işler bir hayli karışmaya başlamıştır. Video, büyük bir tıklanma oranına sahip olmuştur. Bu durum, Nida’nın yakalanmasını da hızlandıracaktır.
Cinnet filmi Full Hd İzle

Cinnet Filmi Full HD izle

Cinnet filmi tek parça izle Nida, bütün olup bitene videoyla tanık olsa da kendisini aklamak isteyecektir. Problemin kaynağına ulaşana kadar, insanlardan kaçmaya karar verecektir. Karakter, bütün sorunun kendi zihninin derinliklerinde saklı bulunduğunu düşünmektedir. Fakat işaretler sonucunda, kendisine musallat olmuş acımasız bir cinin etkisinde bu davranışları sergilediği ortaya çıkacaktır. Nida’nın, musallat olan cinden kurtulması, kolay gerçekleşmeyecektir.
Cinnet filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
52 Yorum
ELGUN
6 Aralık 2020

guzel filmdir

Samet
4 Mayıs 2020

?

hg
2 Mayıs 2020

s.a

meliha
10 Nisan 2020

guzel dediler geldik

halay
6 Nisan 2020

dvdsvcvxcvxcvcx

T
18 Mart 2020

T

dfgddg
14 Mart 2020

xcxzczx

Mahmut
4 Mart 2020

Filmi izleyemedim

Hasan
26 Şubat 2020

Bakacaz

Duygu
6 Şubat 2020

Öpen

Nil
6 Şubat 2020

Acımıyor film

Nz
1 Şubat 2020

İdare eder