Clifford The Big Red Dog Full HD izle (2020)

7.2 /10 10
Clifford The Big Red Dog Full HD izle (2020)

Clifford The Big Red Dog filmi İzle

Clifford The Big Red Dog filmi izle Hikayemizde, kötülüğün kol gezdiği bir dünyada gözlerini açan bir köpek ön plandadır. Clifford adındaki köpek, annesinin doğurmuş olduğu yavrular arasında en küçük ve çelimsiz olanıdır. Bu nedenle de fiyatı çok uygun olacaktır. Dünyaya gözlerini yeni açan köpek, etrafında olup bitenleri anlamlandırmaya çalışacaktır. Kısa süre sonra Emily Elizabeth adında bir kız çocuğunun, doğum günü hediyesi olarak armağan edilecektir.
Clifford The Big Red Dog filmi İzle

Clifford The Big Red Dog Türkçe Dublaj izle

Clifford The Big Red Dog filmi full hd Kahramanımız Clifford, eski hayatına bir daha dönemeyeceğini ve kardeşlerinin de aynı kaderi paylaştıklarını hissedecektir. Bu nedenle de yeni sahibi Emily ile eğlenmeye çalışacaktır. Clifford ve küçük kız, birbirlerine alışma sürecinin ardından, bütünleşmeyi başaracaktırlar. Adeta iki kardeş gibi eğlenmektedirler. Emily’nin hayatında Clifford’un yeri çok ötededir. Çünkü en eski ve samimi arkadaşı Clifford’tur.
Clifford The Big Red Dog filmi Full Hd İzle

Clifford The Big Red Dog Filmi Full HD izle

Clifford The Big Red Dog filmi tek parça izle Emily’nin üzerine düşmesi ve sevgisi sayesinde Clifford 25 metrelik devasa bir yüksekliğe kadar büyümüştür. Köpeklerinin boyutlarının devasa oluşu, Elizabeth ailesinin yeni bir ev aramalarına yol açmıştır. En sonunda kendilerine uygun olan evi Bridwell adasında açık bir alanda bulmuşturlar. Clifford, yeni yuvasında Mac, Cleo ve T-Bone gibi yepyeni arkadaşlar edinecektir. Hep beraber eğlenebildikleri kadar eğlenmeye çabalayacaktırlar. Bu konuda kimi zaman da yaramazlık yapmaya yeltenecekler. Fakat hiçbir şey dostluklarını zedelemeyecek.
Clifford The Big Red Dog filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2020 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
6 Yorum
cancancan
29 Nisan 2021

selam bebek mıgo bn kelebek

Halil
12 Şubat 2021

açılmasını bekliyorum :d

Ay ur
19 Ocak 2021

Çok guzel

servet
10 Ocak 2021

gerçekten çok güzel.

servet
10 Ocak 2021

cok güzel.

huseyin
24 Mart 2020

sktimin sitesi