Çocuklar Sana Emanet Full HD (2018) izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Çocuklar Sana Emanet Full HD (2018) izle

Çocuklar Sana Emanet filmi İzle

Çocuklar Sana Emanet filmi izle Hikayemizde Kerem isimli karakterimizin başından geçen trajedik olaylar aktarılacaktır. Karakterimiz, iç mimar olarak geçimini sürdürmekte ve standart bir yaşam stiline sahip olmaktadır. İşten arta kalan zamanlarında ise sevgilisiyle doya sıya eğlenmektedir. Güzel bir ilişkiyi sürdürmek durumunda kalan Kerem, hayatından oldukça memnundur. Sevgilisiyle birlikte hafızalarına daha farklı anılar kazımak için büyük bir tatile çıkmaya hazırlanırlar. İkilinin güle oynağa çıktıkları bu tatil tüm hayatlarını ve kaderlerini baştan yazmalarına neden olacaktır.
Çocuklar Sana Emanet filmi İzle

Çocuklar Sana Emanet filmi full Hd İzle

Çocuklar Sana Emanet filmi full hd Kerem, sevgilisiyle beraber tatil için yolculuklarına devam ederlerken bir anda aracın hakimiyetini sağlayamayacak ve uzun süren taklalar sonucunda bilincini kaybedecektir. Gözünü açtığı zaman ise nerede olduğunu anlamaya çalışacaktır. Bu kaza Kerem’e sadece fiziksel yönden zarar vermeyerek ruhsal olarak da tükenmesine neden olmuştur. Kazadan sonra Kerem, birbirinden farklı sorunlarla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Adeta zincirlerini kırmaya çalışarak bütün sorunların üstesinden gelmek isteyecek ve eski yaşamına dönebilmenin yollarını arayacaktır.
Çocuklar Sana Emanet filmi Full Hd İzle

Çocuklar Sana Emanet filmi Tek Parça izle

Çocuklar Sana Emanet filmi tek parça izle Kerem’in başına gelen olaylar, geçmişiyle bağlantılı olmaktadır. Küçük yaşlarda yaşanılan çocuk istismarı olayı bütün belaların temelinde bulunmaktadır. Kerem, gözünü açtığında bulunduğu konuma aşina değildir. Kazayı ufak sıyrıklarla atlatsa da psikolojik açıdan fazlaca yıpranmıştır. Gözünü açtığı kasabada, Kerem’in eski günlerine dönüp iyileşebilmesi için bir şifacı kadın devreye girecektir. Fakat ortaya çıkan sorunlar Kerem’in geçmişiyle yüzleşmesine neden olacaktır.
Çocuklar Sana Emanet filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram, Gerilim, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Çağan Irmak

Oyuncular: Engin Akyürek, Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Birsen Dürülü, Osman Alkaş

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Çocuklar Sana Emanet Full HD (2018) izle” filminde 47 Yorum bulunuyor.
 1. ökkeş

  İyi

 2. Ntu

  Harika

 3. Yağmur

  Güzel bi filme benziyor ne kadar korku içerikli de olda izleyecem emeklerinize sağlık

 4. Yağmur

  Güzel bi filme benziyor ne kadar korku içerikli de olda izleyecem emeklerinize sağlık 🙂

 5. dilruba

  açın lütfen

 6. hüsamettin

  elinize sağlık.

 7. hüsamettin

  elinize sağlık