CODA izle

ALTYAZILI HD FRAGMAN
9.7 /10 3
CODA izle

Coda izle film 2021 yapım dram müzik türü Coda Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı Full HD 1080p HD film izle.

Coda filmi 2021 tarihli dram türünde ABD yapımı filmdir. Özellikle engellilerin yaşamına çok dramatik ve etkileyici bir bakış yapabilen filmde oyunculuklar da eleştirmenler tarafından tam not almayı başardı.

Coda 2021 Film Konusu

Coda konusu işitme engellilerin yaşamına odaklanıyor. Ailesi işitme engelli olmasına rağmen kendisi işitme engelli olmayanlara denilen Coda, filmde Ruby’nin öyküsünü ekranlara taşıyor. İşitme engelli olan bir balıkçı ailesinde dünyaya gelmiş olan Ruby, ev içinde duyabilen tek kişidir ve adeta ailenin tüm yükü de onun üzerine yüklenmiş durumdadır.

Coda Türkçe Dublaj izle Ailesi balıkçılık ile geçimlerini sağlarken bu iş tehlikeye girince Ruby ailesinin yanında kalıp kalmamak konusunda tereddüt yaşar. Başka şeyler hayal eden ve bunların gerçekleşmesini çok isteyen Ruby için ailesinin yanında kalmak doğru olanı yapmaktır ama müzik kariyeri yapmak da yaşamda en çok istediği şeydir.

Büyük bir ikilemde kalan Ruby’nin çaresizliği film boyunca gittikçe artacak ve adeta dış dünyaya karşı kendisi işitme engelli hale gelmemek için büyük bir çaba göstermek zorunda kalacaktır. Bu süreçte ailesinin kendisinden beklentileri de çok farklı olunca Ruby ne yapacağını bilmez durumdadır. İzleyiciye film boyunca vicdan ve sorumluluk konularında sorgulama yaptıran Coda işitme engellilerin yaşadıkları güçlüklere farklı bir bakış getirmeyi başarıyor.

Coda 2021 Film Oyuncuları

Coda Türkçe Altyazılı izle oyuncuları arasında Emilia Jones, Troy Kotsur, Daniel Durant bulunuyor. Filmin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini ise Sian Heder yapmış durumda.

Coda izle Film 2021 bilgileri, konusu, oyuncuları, Youtube fragmanı ve Netflix izleme kalitesinde donmadan Türkçe Dublaj veya Altyazılı Full HD 1080p izleyin, iyi seyirler.

 • Türler 2021 Filmleri, Dram, Müzikal, Türkçe Altyazılı

 • Yönetmen: Sian Heder

 • Oyuncular: Emilia Jones, Troy Kotsur, Daniel Durant, John Fiore, Lonnie Farmer, Kevin Chapman, Amy Forsyth, Courtland Jones, Molly Beth Thomas, Ferdia Walsh-Peelo, Ayana Brown, Marlee Matlin, Jason Pugatch

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  8
 • Film Süresi
  111 dakika
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum