FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Code 8 Türkçe Altyazılı izle (2019)

Code 8 filmi İzle

Code 8 filmi izle Gelişen olaylar sonucunda dünya nüfusunun, %4’lük kısmı süper güçlerle gözlerini açacaktır. Hükümetler, zihin okumadan elektriksel manipülasyona kadar ütopik yetenekler, diğer insanları fiziki yönden iyileştirebileceği gerekçesiyle serbest bırakılacaktır. Bu yeteneklerin ortada kol gezmesi bazı istenmeyen durumlara da yol açacaktır. Çünkü amaçları dışında yeteneklerin kullanımlarını gözleyenler de ortaya çıkacaktır.
Code 8 filmi İzle

Code 8 filmi full Hd İzle

Code 8 filmi full hd Connor Reed isimli kahraman, Lincoln City’deki metropol yaşantısının annesiyle birlikte sürdürmektedir. Öte yandan onun hastalığı, kendisinin moralini ve motivasyonunu da olumsuz etkilemeye başlamıştır. Güçlü bireyler tarafından artık kontrolün kendilerine geçmesi için girişimlerde bulunmaya başlanacaktır. Öte yandan polis, kendi gücünü desteklemek için özerk robotlar ve yer yer dronlardan istifade edecektir. Dünya sonunda ne ile karşılaşacağı belli olmayan bir kaosa sürüklenmektedir.
Code 8 filmi Full Hd İzle

Code 8 filmi Tek Parça izle

Code 8 filmi tek parça izle Connor, bir süre sonra iş arayışlarına karşı cazip bir fırsat bulacaktır. Yaşadığı şehrin en büyük uyuşturucu taciri olan Marcus Sutcliffe adına çalışan Garrett isimli karakter, kendisini bu işe sevk edecek kişi olacak ve yüksek maaş garantisi verecektir. Bir süre sonra da Connor’un, Sutcliffe çalıştığına yönelik girişim deşifre edilecektir. Davis ile Park isimli polisler tüm hatlarıyla Connor’u takip etmeye başlayacaktırlar. Connor ise üst üste yaşayacağı travmalarla artık umudunu kaybetmek üzere olacaktır. Bunun için de elinden gelenin ötesinde bir mücadele örneği gösterecektir.
Code 8 filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Bilim-Kurgu, Dram, Suç

Yapım: 2019 - Kanada

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Jeff Chan

Oyuncular: Stephen Amell, Greg Bryk, Robbie Amell

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?