Cool Çocuklar Kampta Full HD izle (2019)

4
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Cool Çocuklar Kampta Full HD izle (2019)

Cool Çocuklar Kampta filmi İzle

Cool Çocuklar Kampta filmi izle Hikâyede eğlenmek adına bir kampa katılacak olan iki kardeşin, başlarından geçen olaylar aktarılacaktır. Kardeşler, kampta aldıkları derslerle hayatlarının en büyük dönüm noktasını yaşayacaklar. Zack ve Spence isimli kardeşler, kısa süre önce anneleriyle birlikte dedelerinin evine taşınmıştırlar. Alıştıkları hayatı terk edip, yeni ortamlarına adapte olmak son derece zor gelmiştir. Spence, utangaç bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de işler kendileri açısından daha zorlu ilerleyecektir.
Cool Çocuklar Kampta filmi İzle

Cool Çocuklar Kampta filmi full Hd İzle

Cool Çocuklar Kampta filmi full hd Spence’nin utangaçlığı konusunda, dedesi Norman büyük bir yakınlık gösterecektir. Bir an önce karakterin, bu durumdan kurtulması gerektiğini düşünecektir. Bunun için de masallar ve geçmiş deneyimlerinden bahsederek, Spence’yi cesaretlendirmeye çalışacaktır. Anneleri Taryn, babalarını kaybeden kardeşleri kafalarının dağılması için yaz kampına göndermeye karar verecektir. Üstelik bu durum Spence’nin sorunları için büyük fırsattır.
Cool Çocuklar Kampta filmi Full Hd İzle

Cool Çocuklar Kampta filmi Tek Parça izle

Cool Çocuklar Kampta filmi tek parça izle Spence için büyük korkularla gidilen kamp, beklediği kadar kötü olmayacaktır. Bütün korkularını yenmeye çalışacak olan karakter, hayatını da değiştirmeye çalışacaktır. Kampta yepyeni arkadaşlar edinmeyi başarmış ve korkularıyla da yüzleşme fırsatı edinmiştir. Artık ayakları yere daha sağlam basan Spence, cesaretini üst seviyelere kadar zorlayıp, hayatı boyunca yer edinecek anılara sahip olacaktır. Yaz kampı, kendisi adına büyük bir gelişme yaşatmıştır. Kampta edindiği arkadaş grubu ve kardeşi Zack’de kendisine bu konuda yardımcı olmuşturlar.
Cool Çocuklar Kampta filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi, Macera

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Lisa Arnold

Oyuncular: Logan Shroyer, Connor Rosen, Leigh-Allyn Baker

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Cool Çocuklar Kampta Full HD izle (2019)” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. gökhan

  Teşekkürler

 2. gökhan

  teşekkür edEriz

 3. senene

  çok güzel bi film

 4. senene

  televizyonda izledim çoksel bi film

 5. wqe

  eqeqw