Corgi – Kraliyet Afacanları Tek Parça izle (2019)

6
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Corgi – Kraliyet Afacanları Tek Parça izle (2019)

Corgi – Kraliyet Afacanları filmi İzle

Corgi – Kraliyet Afacanları filmi izle Hikayemizin merkezinde İngiliz Kraliyet Ailesinin ve Kraliçe Elizabeth’in vazgeçemediği, gözde köpeği Corgi ırkından gelen Rex bulunacaktır. Rex, köpekler arasında en afacan, yaramaz, arsız, sevimli ve mızmız olandır. Bu özellikleriyle birlikte Kraliçe Elizabeth’in de dikkatini çekerek, en sadık dostu konumuna erişmiştir. Her ne yaparsa yapsın, kendini affettirmekte üstüne yoktur. Bunun yanında çevresindeki insanları, içinden çıkamayacakları kargaşalara da maruz bırakmaktadır.
Corgi - Kraliyet Afacanları filmi İzle

Corgi – Kraliyet Afacanları filmi full Hd İzle

Corgi – Kraliyet Afacanları filmi full hd Rex, Kraliyet Sarayı’nda olduğu kadar, dışarıda da son derece yüksek bir popülerliğe sahiptir. Karakterin resimleri, şapkalarda, trenlerde hatta fincanlarda bile yer bulmaktadır. Varlık içinde sürdürdüğü yaşamı Rex’i fazlasıyla şımartmıştır. Güzel geçen günleri, bir anda Londra Köpek Evi’ne gönderilmesiyle altüst olacaktır. Burada eski imajı yüzünden diğer köpekler tarafından ciddi bir şekilde dışlanacak ve kötü görülmeye başlanacaktır.
Corgi - Kraliyet Afacanları filmi Full Hd İzle

Corgi – Kraliyet Afacanları filmi Tek Parça izle

Corgi – Kraliyet Afacanları filmi tek parça izle Rex, hiç haberdar olmadığı bir dünyaya adımını atsa da onlarla savaşmaktan asla vazgeçmeyecektir. Bu durum birbirinden farklı türe ait köpeklerin, bulundukları evin altını üstüne getirmesine neden olacak ve çetin koşullara sahip bir savaş yaşanacaktır. Özellikle de karakterimiz, kendisinin gerçek bir köpek olduğunu kanıtlamayı istemektedir. Bu amacına ulaşabilmesi için de tüm köpekleri alt etmesi gerekmektedir. Sayıca üstünlüklerine karşı bile, kendisinin avantajlı olduğu konuların bulunması, mücadelenin daha uç noktalara savrulmasına da yol açacaktır.
Corgi - Kraliyet Afacanları filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 7.3 /10 Toplam oy: 4

Tür: Macera

Yapım: 2019 - Belçika

Yönetmen: Ben Stassen, Vincent Kesteloot

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Corgi – Kraliyet Afacanları Tek Parça izle (2019)” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. MELEK

  ac ama

 2. Ahmet

  Çok iyi Her kez izleyebilir

 3. Gyo

  Bhuytga

 4. ada

  super

 5. Elif

  Film güzel

 6. ali

  film güzel

 7. ali

  film

  cok guzel