Cry Macho izle

dinamik
SUPER FHD FRAGMAN Yorum Yap
dinamik
9.5 /10 2
Cry Macho izle

Cry Macho izle, ⚡ 2021 Western gerilim türü filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak kesintisiz 1080p Full HD izle. Cry Macho 2021 yapımı, dram ve Western türünde ABD filmidir. Western filmlerinin usta oyuncusu Clint Eastwood’un tekrar Vahşi Batı’ya dönüş yaptığı film aynı zamanda günümüzde geçmesi sayesinde de ilgi çekiyor.

Cry Macho Konusu

Cry Macho 2021 izle konusu ile Vahşi Batı’yı günümüze getiriyor. At yetiştiricisi olan Miko, yaptığı işten memnundur ama bir türlü yaşamda istediği paraları kazanamamıştır. Bir gün ise hiç beklemediği bir anda özel bir iş teklifi alır ve bu teklifi değerlendirmeye karar verir. Kendisine getirilen teklif aynı zamanda alkolik durumundan da kurtulmasını sağlayabilecektir. Teklifi getiren adam, alkolik bir anneyle yaşayan çocuğu kaçırarak Teksas’a getirmesini ister. Eğer Miko bunu yapabilirse 50 bin dolar para alacaktır.

Teklif karşısında işi son derece kolay ve cazip olarak gören Miko ise harekete geçer. Miko ilk başlarda bu olayın sorunsuz tamamlanacağını ve kısa sürede vaat edilen ödüle kavuşacağını düşünürken işler beklediği gibi gitmez. Miko çocuğu ele geçirmeyi başarır ama çocuğu zapt etmekte güçlük yaşamaya başlar. İkili arasında daha sonra bir yol filmine dönüşen anlatıda özellikle yaşına rağmen performansından hiçbir şey kaybetmemiş olan Clint Eastwood oyunculuğu ile dikkat çekiyor.

Cry Macho Oyuncuları

Cry Macho Altyazılı izle oyuncuları Clint Eastwood, Dwight Yoakam, Horacio Garcia Rojas gibi isimlerden oluşuyor. Aynı zamanda filmin yönetmenliğini de Clint Eastwood üstlendi. Senaryoyu ise N. Richard Nash, Nick Schenk yazdı.

 • Türler 2021 Filmleri, Dram, Gerilim, Türkçe Altyazılı, Western

 • Yönetmen: Clint Eastwood

 • Oyuncular: Clint Eastwood, Dwight Yoakam, Daniel V. Graulau, Amber Lynn Ashley, Brytnee Ratledge, Alexandra Ruddy, Sebestien Soliz, Horacio Garcia Rojas, Ivan Hernandez, Fernanda Urrejola, Lincoln A. Castellanos, Eduardo Minett

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  6
 • Film Süresi
  104 dakika
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
1 Yorum
Boa Bab
22 Eylül 2021

Bu filmi hiç çekmese iyiymiş. Son seyrettiğim filmi unforgetable dı. Aklımda o kalsa iyiydi, bu halinin kalması kötü oldu. Senaryoda vasat.