D-Day – Dog Company Filmi izle (2019)

3


rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
D-Day – Dog Company Filmi izle (2019)

D-Day – Dog Company filmi İzle

D-Day – Dog Company filmi izle 2. Dünya Savaşı Almanlar adına kötü seyretmektedir. Artık savaşın kazanılmasının tek şartı, Alman ordusunun üslerinde bulunan ağır makineli silahların kullanılamaz duruma getirilmesidir. Bu büyük görev adına, en seçkin askerler seçilecektir. Bu iş için seçilecek olan ekip, Elit Amerikan Birimi’nde görev yapmaktadırlar ve 2. Tugay’a bağlı kişilerden oluşmaktadır. Sıradaki görevleri başkaları tarafından, bir nevi intihar eylemi olarak görülse de alanında en seçkin askerlerin bulunduğu 2. Tugay için sadece sıradan bir görevdir. Bu zamana kadar kendilerine verilen en uç görevleri bile yerine getirebilmeyi başarmıştırlar. Bu görevi başaracaklarına dair inançları da tamdır.
D-Day - Dog Company filmi İzle

D-Day – Dog Company filmi full Hd İzle

D-Day – Dog Company filmi full hd 2. Tugay tarafından tüm hazırlıklar yapılır ve nerede olduklarını bile bilmeden, düşman bölgesinde mahsur kalırlar. Üstelik, karşılarında kendilerinden katça fazla düşman askerleri bulunmaktadır. Sıcak atmosferde sağ kurtulmaları bile neredeyse imkansızdır. Üstüne üstlük, daha öncesinden adını bile duymadıkları bölgede olmaları, en büyük dezavantajları olacaktır. Fakat, soğuk kanlıklarını karşılaştıkları her duruma karşı kullanmaları gerekecektir.
D-Day - Dog Company filmi Full Hd İzle

D-Day – Dog Company filmi Tek Parça izle

D-Day – Dog Company filmi tek parça izle 2. Tugay, kaderlerine terk edilmiş bir şekilde ateş hattını yarmaya çalışsalar da bunu hızlı bir şekilde gerçekleştiremeyecektirler. Üstelik, kendilerinin fark edilmesi sonucunda bir dizi saldırıya da maruz kalacaklar. Ancak bir an önce ağır makineli tüfekleri yok edemezlerse, mevcut atmosferden kimse sağ çıkamayacaktır.
D-Day - Dog Company filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.1 /10 Toplam oy: 20

Tür: Savaş, 2019 Film izle, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Nick Lyon

Oyuncular: Chuck Liddell, Weston Cage Coppola, Jesse Kove

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“D-Day – Dog Company Filmi izle (2019)” filminde 9 Yorum bulunuyor.
 1. gokhan

  iyi

 2. akay kara

  eminim harikadır

 3. Hah

  Cok guzlw

 4. m.beyazıt kars

  arajmanı güzel gözüküyor.

 5. a

  okeuy

 6. a

  ok

 7. neşet ormanlı

  harika bir film

 8. erdal

  iyi har,ka

 9. erdal

  iyi güzel