Dalavere Filmi izle

dinamik
dinamik

Dalavere filmi İzle

Dalavere filmi izle Zeytinburnu çocuğu Baybars, Münir eniştesiyle ortak rent a car işletmektedir. Baybars kurnaz bir yapıda olmasına karşın günlerden bir gün tekin olmayan adamlara bir araba kiralayacaktır. Kiraladıktan sonra bir daha haber alamayan Baybars eniştesinin arabasının çalışmasıyla birlikte tamamen değişmeye başlayacaktır. İmzalattığı senedinde sahte olduğunun anlaşılmasıyla eniştesi Münir Baybars’a öfke saçacaktır. Zaman kaybetmeden eniştesiyle birlikte çalınan arabanın peşinden yollara da düşecekler ve ardı ardına sürprizlere de tanık olacaklar. Kader onları İstanbul’un kalabalığından Bodrumun serin sularına savuracaktır.
Dalavere filmi İzle

Dalavere filmi Full Hd İzle

Dalavere filmi full hd izle Uzun uğraşlar sonucunda hem arabalarını hem de kiralayan tipleri bir otelde bulurlar. Bütün bunlara çok sinirlenmeleri sebebiyle onlara da bir ders verip intikamlarını almak isteyecekler. Mafya sevkiyatının değiş tokuş aşamasında odayı Baybars’ın aniden basması ve kabalık gördüğünden doğru paketi alıp kaçmasıyla yanlış gitmesiyle işler olduğundan daha farlı ilerleyecek, ikili tüm güçleriyle kaçmaya başlayacaklardır. Kendilerini bir anda mafyanın içinde bulan ikilinin kovalamaca ve komedi dolu hikayesini beyaz perdeye yansıtacak film.
Dalavere filmi Full Hd İzle

Üç Harfliler: Adak filmi Tek Parça izle

Dalavere filmi tek parça izle tarafta hayatı boyunca hiç yanlış yapılmayan Baybars, diğer tarafta da sakin bilgili eniştesi Münir. Karşılarında uğraştıkları insanlarsa emniyet güçlerinin uzun süredir takibe aldığı ve peşinde oldukları iki mafya grubuna dahil en azılı suçlular. Baybars’ın sanayide kaynattırdığı amatör nunçaku mafyanın silahını yenebilecek mi birlikte göreceğiz.
Dalavere filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
24 Yorum
CAN DEMİR
26 Mart 2020

film güzele benziyor

Hacker
29 Şubat 2020

Zeytinburnulu baybars

Veli
20 Şubat 2020

Merhaba çok güzel

Barber
16 Şubat 2020

Harika

neco
27 Eylül 2019

cok komıkmıs

Alp
5 Ağustos 2019

Slm

Halil
4 Ağustos 2019

Çok güzel tavsiye ederim

Elif
1 Ağustos 2019

Harika

dogan
28 Temmuz 2019

çok iyi bir site

OMER
17 Temmuz 2019

güzel bir filme benziyor

Ulas
4 Haziran 2019

Komik film

sinan
13 Mayıs 2019

çok guzel olmus

asdasdadas
23 Şubat 2019

haşi