Dalavere Filmi izle

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Dalavere Filmi izle

Dalavere filmi İzle

Dalavere filmi izle Zeytinburnu çocuğu Baybars, Münir eniştesiyle ortak rent a car işletmektedir. Baybars kurnaz bir yapıda olmasına karşın günlerden bir gün tekin olmayan adamlara bir araba kiralayacaktır. Kiraladıktan sonra bir daha haber alamayan Baybars eniştesinin arabasının çalışmasıyla birlikte tamamen değişmeye başlayacaktır. İmzalattığı senedinde sahte olduğunun anlaşılmasıyla eniştesi Münir Baybars’a öfke saçacaktır. Zaman kaybetmeden eniştesiyle birlikte çalınan arabanın peşinden yollara da düşecekler ve ardı ardına sürprizlere de tanık olacaklar. Kader onları İstanbul’un kalabalığından Bodrumun serin sularına savuracaktır.
Dalavere filmi İzle

Dalavere filmi Full Hd İzle

Dalavere filmi full hd izle Uzun uğraşlar sonucunda hem arabalarını hem de kiralayan tipleri bir otelde bulurlar. Bütün bunlara çok sinirlenmeleri sebebiyle onlara da bir ders verip intikamlarını almak isteyecekler. Mafya sevkiyatının değiş tokuş aşamasında odayı Baybars’ın aniden basması ve kabalık gördüğünden doğru paketi alıp kaçmasıyla yanlış gitmesiyle işler olduğundan daha farlı ilerleyecek, ikili tüm güçleriyle kaçmaya başlayacaklardır. Kendilerini bir anda mafyanın içinde bulan ikilinin kovalamaca ve komedi dolu hikayesini beyaz perdeye yansıtacak film.
Dalavere filmi Full Hd İzle

Üç Harfliler: Adak filmi Tek Parça izle

Dalavere filmi tek parça izle tarafta hayatı boyunca hiç yanlış yapılmayan Baybars, diğer tarafta da sakin bilgili eniştesi Münir. Karşılarında uğraştıkları insanlarsa emniyet güçlerinin uzun süredir takibe aldığı ve peşinde oldukları iki mafya grubuna dahil en azılı suçlular. Baybars’ın sanayide kaynattırdığı amatör nunçaku mafyanın silahını yenebilecek mi birlikte göreceğiz.
Dalavere filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Hasan Göktaş

Oyuncular: Ali Çatalbaş, Bahtiyar Engin, Abidin Yerebakan, Hüseyin Elmalıpınar, Serdal Genç

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dalavere Filmi izle” filminde 24 Yorum bulunuyor.
 1. CAN DEMİR

  film güzele benziyor

 2. Hacker

  Zeytinburnulu baybars

 3. Veli

  Merhaba çok güzel

 4. Barber

  Harika

 5. neco

  cok komıkmıs

 6. Alp

  Slm

 7. Halil

  Çok güzel tavsiye ederim

 8. Elif

  Harika

 9. dogan

  çok iyi bir site

 10. OMER

  güzel bir filme benziyor

 11. Ulas

  Komik film

 12. sinan

  çok guzel olmus

 13. asdasdadas

  haşi