Deli Aşk Tek Parça izle (2017)

10 /10 1
Deli Aşk Tek Parça izle (2017)

Deli Aşk filmi İzle

Deli Aşk filmi izle Hikayemizin kahramanı Ekrem, Adana’da Maraş dondurmacısı olarak hayatını kazanmaktadır. Tipik bir Anadolu delikanlısı olan karakterimiz, Neşe isimli bir kıza sevdalanmıştır. İlişkileri güzel seyrediyorken, Ekrem’in hayattaki başarısızlıkları ve istikrarsız tavrı, Neşe’nin kendisini terk etmesine neden olmuştur. Ekrem, Neşe’ye ciddi olduğunu kanıtlamak için büyük bir evlilik teklifi organizasyonu düzenleyecektir. Fakat elinden olmayan sebeplerden dolayı bu işi de eline yüzüne bulaştıracak ve Neşe tarafından bu sefer ciddi olarak terk edilecektir. Neşe’nin evlilik teklifini reddetmesi, karakterimizi adeta şok edecek ve büyük bir yıkıma uğratacaktır.
Deli Aşk filmi İzle

Deli Aşk Türkçe Dublaj izle

Deli Aşk filmi full hd Ayrılık acısını yaşamaya çalışan Ekrem, bu zorlu süreçte adeta boşluğa düşmüştür. Bunun için terapilere kadar gidecek fakat bir sonuç alamayacaktır. Eli kolu beklemek istemeyen karakterimiz, Neşe’nin gönlünü yeniden kazanabilmek için girişimlere başlayacaktır. Hayatına dahil olan Fuat ile Melodi çifti de Ekrem’in başına bin türlü belanın gelmesine neden olurlar. Fakat oldukça iyimser davranan Ekrem, bu zorlu süreci onların yardımlarıyla aşmaya çalışacaktır.
Deli Aşk filmi Full Hd İzle

Deli Aşk Filmi Full HD izle

Deli Aşk filmi tek parça izle Ekrem’den ayrılan Neşe ise hayallerindeki eş adayını çoktan bulmuştur. Jeremmy Jackson isimli bir Amerikan subayıyla yeni bir ilişkiye başlamıştır. Jeremmy, Adana’da bulunan incirlik üssünde görev yapmaktadır ve tamamen Ekrem’den zıt özelliklere sahiptir. Ekrem, karakterin yabancı olmasını fırsat bilerek, Neşe ve ailesine kendilerine uyum sağlayamayacağını kanıtlamak istemektedir. Bu çabaların sonucunda tesadüf eseri Zeynep ile karşılaşınca da ilk başlarda Neşe’yi kazanmak için girişecekleri ortaklık, birbirlerine aşık olmalarıyla son bulacaktır.
Deli Aşk filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
6 Yorum
emine
27 Mart 2020

bayıldım

şeyma
1 Şubat 2020

süper

krall
27 Ocak 2020

çok mazın

Husna aydın
21 Ocak 2020

Film harika çok beğendim

Kader
5 Aralık 2019

Süper

hasan
19 Ekim 2019

çok komik güzel olmuş.