Deli Dumrul Tek Parça izle (2018)

39

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Deli Dumrul Tek Parça izle (2018)

Deli Dumrul filmi İzle

Deli Dumrul filmi izle Hikayemiz Doğa Bey’in oğlu Dumrul’un başından geçenleri aktarmaktadır. Doğa Bey oğlu Dumrul’u doğar doğmaz, havaya kaldırarak yanlışlıkla düşürmüştür. Bu kaza sonucunda şans eseri Dumrul’a hiçbir şey olmamıştır. Gelişim çağını tamamlayarak büyümüş ve genç bir birey haline gelmiştir. İsmini ise obada tanık olduğu bir olaydan kazanmıştır. Oba sakinlerinden birinin ayısını boğması Doğa Bey’in ona “Dumrul” demesine yol açmıştır.
Deli Dumrul filmi İzle

Deli Dumrul filmi full Hd İzle

Deli Dumrul filmi full hd Dumrul, fazlasıyla güçlü olmasına karşılık, son derece de beceriksizdir. Oba sakinleri tarafından ayarsız oluşu nedeniyle Deli Dumrul olarak adlandırılacaktır. Bu durum uzun yıllar tekrarlayınca da Deli Dumrul ağızdan ağıza dolaşmıştır. Doğa Bey, oğlunun mevcut durumundan son derece mustarip olması nedeniyle Dede Korkut’a danışmaya karar verecektir. Dede Korkut ise Deli Dumrul’un artık evlenmesinin gerektiğini dile getirecektir.
Deli Dumrul filmi Full Hd İzle

Deli Dumrul filmi Tek Parça izle

Deli Dumrul filmi tek parça izle Deli Dumrul, tesadüf eseri Günçiçek adında bir kızla tanışmıştır. Tanışmalarının garip olmasının yanında birbirlerine karşı aşırı bağlanacaklardır. Görüşmeye başlamalarının ardından da niyetleri daha fazla ciddileşecektir. Fakat Deli Dumrul’un farklı olaylara karışması bu süreci birazcık sekteye uğratacaktır. Azrail’e kafa tutan Deli Dumrul, bir şartla canının alınmayacağını öğrenecektir. Deli Dumrul’da şartı kabul etmiştir. Günçiçek’in obasının faydasını gözeterek bir deniz korsanıyla evlenmesi de Deli Dumrul’u büyük bir yıkıma uğratacaktır. Ancak hiçbir şey Deli Dumrul’u mücadelesinden vazgeçirmeyecek ve sevdası uğruna yeri geldiğinde ölümü bile göze alacaktır.
Deli Dumrul filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.4 /10 Toplam oy: 31

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017

IMDB Puanı: 4.1

Yönetmen: Burak Aksak

Oyuncular: Şahin Irmak, Eda Ece, Cengiz Bozkurt

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Deli Dumrul Tek Parça izle (2018)” filminde 116 Yorum bulunuyor.
 1. Batu

  Bakalim guzel gibi

 2. Ferode

  Guzel

 3. Can

  Film cok guzelde acilirsa izlicez

 4. celal

  Acillll

 5. Soner

  Güzel gibi

 6. Ferid

  Superdi amma acilsa baxardiq

 7. Emrah

  İyi

 8. Feride

  Fragmanı güzel

 9. Limon Sıkacağı

  Açamıyoruuuuuum

 10. Limon Sıkacağı

  Çok güzel

 11. Admin

  Harika bir film davsiye ederim

 12. ıı

  güzel

 13. burak önder

  iyy

 14. xxxxx

  nv n

 15. TALHA ÇAT

  Çok fazla önerildi

 16. davut

  z