Sitemizde şuan toplam 1487 film bulunmaktadır.

Deli Dumrul Tek Parça izle (2018)

16
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Deli Dumrul Tek Parça izle (2018)

Deli Dumrul filmi İzle

Deli Dumrul filmi izle Hikayemiz Doğa Bey’in oğlu Dumrul’un başından geçenleri aktarmaktadır. Doğa Bey oğlu Dumrul’u doğar doğmaz, havaya kaldırarak yanlışlıkla düşürmüştür. Bu kaza sonucunda şans eseri Dumrul’a hiçbir şey olmamıştır. Gelişim çağını tamamlayarak büyümüş ve genç bir birey haline gelmiştir. İsmini ise obada tanık olduğu bir olaydan kazanmıştır. Oba sakinlerinden birinin ayısını boğması Doğa Bey’in ona “Dumrul” demesine yol açmıştır.
Deli Dumrul filmi İzle

Deli Dumrul filmi full Hd İzle

Deli Dumrul filmi full hd Dumrul, fazlasıyla güçlü olmasına karşılık, son derece de beceriksizdir. Oba sakinleri tarafından ayarsız oluşu nedeniyle Deli Dumrul olarak adlandırılacaktır. Bu durum uzun yıllar tekrarlayınca da Deli Dumrul ağızdan ağıza dolaşmıştır. Doğa Bey, oğlunun mevcut durumundan son derece mustarip olması nedeniyle Dede Korkut’a danışmaya karar verecektir. Dede Korkut ise Deli Dumrul’un artık evlenmesinin gerektiğini dile getirecektir.
Deli Dumrul filmi Full Hd İzle

Deli Dumrul filmi Tek Parça izle

Deli Dumrul filmi tek parça izle Deli Dumrul, tesadüf eseri Günçiçek adında bir kızla tanışmıştır. Tanışmalarının garip olmasının yanında birbirlerine karşı aşırı bağlanacaklardır. Görüşmeye başlamalarının ardından da niyetleri daha fazla ciddileşecektir. Fakat Deli Dumrul’un farklı olaylara karışması bu süreci birazcık sekteye uğratacaktır. Azrail’e kafa tutan Deli Dumrul, bir şartla canının alınmayacağını öğrenecektir. Deli Dumrul’da şartı kabul etmiştir. Günçiçek’in obasının faydasını gözeterek bir deniz korsanıyla evlenmesi de Deli Dumrul’u büyük bir yıkıma uğratacaktır. Ancak hiçbir şey Deli Dumrul’u mücadelesinden vazgeçirmeyecek ve sevdası uğruna yeri geldiğinde ölümü bile göze alacaktır.
Deli Dumrul filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Burak Aksak

Oyuncular: Şahin Irmak, Eda Ece, Cengiz Bozkurt

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Deli Dumrul Tek Parça izle (2018)” filminde 20 Yorum bulunuyor.
 1. ahmet - 1 sene önce demiş ki:

  muhteşem ötesi

 2. murat - 1 sene önce demiş ki:

  çok güzel bir film tavsiye ederim

 3. Utku - 1 sene önce demiş ki:

  Harika film

 4. Barkın - 1 sene önce demiş ki:

  🙂