Delibal izle

5.2 /10 34
Delibal izle

Delibal izle, Delibal Çağatay Ulusoy filmi izle konusu Delibal nedir? Delibal oyuncuları gibi bilgileri burada bulabilirsiniz. Öncelikle Delibal konusu nedir ona bakalım; Okudukları üniversite de tanışan iki aşık Barış ve Füsun’un dillere destan aşkını izleyeceğiz. Müziği hobi edinmiş bir mimarlık öğrencisi Barış aynı zaman da hayatı da dolu dolu mutlu mesut yaşıyor. Böyle normal insanlar gibi takılan Barış, bir gün Füsun’u görür ve garip bir şeyler olur yani nasıl anlatalım aşk gibi bir duygu desek olur ama kendisi daha o duyguyu bilmediği için anlam veremiyor, yakında öğrenir tabi.

Delibal full hd izle evet çok geçmeden öğrendi ve artık aşığım dedi, aradı taradı her yere baktı ve Füsun’u buldu. Ama kız eğitimine önem veren ve bu yolda kariyer yapmak isteyen derskolik biridir, hem master yapacak hem de eğitimini Amerika da tamamlayacak bi planı var. Yakışıklı, sempatik aynı zaman da karizmatik Barış (Çağatay Ulusoy) ne yapar ne eder Füsun’u kendine aşık eder ve sonunda evlenirler. Cicim aylarında her şey güllük gülistanlık masal gibiyken bir den bire işler tersine dönmeye başlar. Gerisini anlatmaya dilim varmıyor, klavye den parmaklarım uzaklaşmaya çalışıyor izleyelim, görelim.

Delibal 1080p izle oyuncuları Ali Bilgin yönetmenliğini yapıyorken, başrollerini Çağatay Ulusoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Hüseyin Avni Danyal, Laçin Ceylan, Mustafa Avkıran, Nazan Kesal, Toprak Sağlam’ın paylaştığı çok sevilen, çok izlenen romantik aşk dolu bir film.

 • Türler Dram, Romantik, Yerli Filmler

 • Yönetmen: Ali Bilgin

 • Oyuncular: Çagatay Ulusoy, Leyla Lydia Tugutlu, Hüseyin Avni Danyal, Mustafa Avkiran, Laçin Ceylan, Nazan Kesal, Toprak Saglam, Baris Aytac, Zafer Akkoyun, Kivilcim Ural, Ali Seyitoglu, Emre Karaoglu, Baturalp Yilmaz, Mert Carim, Bahtiyar Engin

 • Yapım Yılı
  2015
 • IMDb Puanı
  6.8
 • Film Dili
  Yerli Film
0 Yorum