Deliha 2 izle

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Deliha 2 izle

Deliha 2 filmi İzle

Deliha 2 filmi izle Zeliha isimli karakterimiz, sıra dışı yaşam stili ve davranışlarıyla Deliha olarak nam salmıştır. Serinin devam filminde, aşkta aradığı umudu yıkılan Deliha, bu durumu kısa bir süre sonra atlatabilmiştir. Fakat bela paratoneri karakterimiz, bütün maceralarına kaldığı yerden devam edecektir. Yer yer insanları bozan bir yapısı olsa da karakterimiz, yüksek düzeyde temiz kalpli, bir o kadar da deli doludur. İnsanlar hakkında düşündüklerini ve fikirlerini, daima söylemekten çekinmez. İçi dışı bir karakterdir. Bu seferki hedefinde ise güzel bir kariyer yapmak olacaktır.
Deliha 2 filmi İzle

Deliha 2 filmi full Hd İzle

Deliha 2 filmi full hd Çeşitli sektörlerde giriştiği, iş görüşmelerinden hep ret almaktadır. Geçmişte hiçbir alanda deneyimi ve yeterliliği olmadığından iş verenlerin tercihleri arasında yer almaz. Zeliha için bütün bu yaşanılanlar daha da hırslanmasına neden olacaktır. Kariyer konusunu fazla önem veren ve kafaya takacak olan kahramanımız tuttuğunu koparmakta ısrar edecektir.
Deliha 2 filmi Full Hd İzle

Deliha 2 filmi Tek Parça izle

Deliha 2 filmi tek parça izle Zeliha, sıradan bir gününde her zamanki gibi bir iş görüşmesine daha gider. Şansı artık dönmüştür çünkü gayet şık ve prestijli bir restoranda işe alınır. Zeliha’nın geriye sadece kendini kanıtlayarak sektörde yer edinmesi kalacaktır. İş dünyasına hızlı bir giriş yapan kahramanımız, çok yetenekli olmasa da kısa zamanda dikkat çekmeyi başaracaktır. İnsanlar mizacına karşı hayran kalacaklar ve karşılaştıkları bu karakter karşısında hayret edecekler. Zeliha ise bütün gayretiyle işinin kıymetinin bilincinde olacaktır.
Deliha 2 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.6 /10 Toplam oy: 404

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Gupse Özay

Oyuncular: Gupse Özay, Eda Ece, Aksel Bonfil, Derya Alabora, Esin Eden

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Deliha 2 izle” filminde 226 Yorum bulunuyor.
 1. sanane

  çok güzel bi film

 2. .

  .

 3. zahide

  super film

 4. ahmet

  süper film

 5. alı

  super

 6. veysel

  filmm güzel ve komik