Derelict izle

5.4 /10 125
Derelict izle

Derelict izle, Derelict 2019 filmi izle, Derelict türkçe dublaj izle, Derelict full hd izle, Derelict altyazılı izle, Filmde, şehirde gizemli bir şekilde işlenen cinayetleri polis çözmeye çalışırken, gizemli bir adam ise Los Angeles sokaklarında dolaşarak ölen insanların ruhlarını çalmaktadır. Derelict adındaki adam şehirde öldürülen iki cesedin başında beklerken polis tarafından şüpheli olarak yakalanır. Polisler insanların ölümünden onu sorumlu tutarken o onları öldürmediğini iddia etmektedir.

Derelict, yedi gün içerisinde bir kaç ruhu toplamak üzere Dünya’ya gönderilmiştir.görevlendirilmiştir. İnsanları öldürmek için sadece yüzlerine dokunması yetmektedir. Bu yüzdende kanıt olmadığı için polis onu suçlu bulamamaktadır. Ölen insanları doğal ölümmüş gibi göstermekte ve buna sürekli devam etmektedir. Fakat onların kim tarafından öldürüldüğüne dair ellerinde hiç bir ipucu yoktur. Derelict dünya dışından gelen bir öncüdür ve insanları gözlemleyerek gezegende kalıp kalmayacaklarına karar vermektedir. Derelict, Dünya’da bulunan tek uzaylı değildir. Görevini tamamlamakta sorun yaşadığında ona bu görevi veren liderleri Dünya’ya gelip insanları ve kendi adamlarını cezalandırmaya başlayacaktır.

ABD yapımı aksiyon, dram ve gizem filmi Derelict’in yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Marcos Soriano yapmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda Malik Stalbert, John Malone, Ronnie Alvarez, Anna Lamadrid, Ludolph Wilson ve diğer oyuncular bulunmaktadır. Film 2019 LAFA ödüllerinde en iyi bağımsız film dalında, oyuncuları ise en iyi bağımsız film oyuncuları dalında ödül almıştır. Şehirde gizemli ölümler artınca polis kimliğini bilmediği katili bulmaktaki araştırmalarına hız verir iyi seyirler.

  • Yapım Yılı
    2019
  • IMDb Puanı
    5.1
  • Film Dili
    Turkce Altyazi
0 Yorum