Dert Bende Full HD izle (2019)

12
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Dert Bende Full HD izle (2019)

Dert Bende filmi İzle

Dert Bende filmi izle Hikâyede üç yakın arkadaşın başlarından geçenler yansıtılmaya çalışılacaktır. Mert, Cem ve Kenan uzun zamanlık bir maziye sahip arkadaşlardır. Bugüne kadar yedikleri içtikleri ayrı gitmemiştir. Bir süre sonra başlarına birtakım olaylar gelecektir. Uzun süre olayların içine nasıl dahil olduklarını anlamaya çalışsalar da kendilerini bulaştıkları işlerin içinden çekip çıkarmaları fazlasıyla güç gerçekleşecektir.
Dert Bende filmi İzle

Dert Bende filmi full Hd İzle

Dert Bende filmi full hd Cem, Mert ve Kenan isimli karakterlerin, merkezinde gelişecek olaylar aktarılacaktır. Mert, uzun zamandır sürdürdüğü bir ilişkiye sahip olarak diğer ikiliden farklı bir imaja sahiptir. Üstelik, kısa süre sonra da evlilik müessesine adımlar atacağını açıklayacaktır. Cem ile Kenan, bu haberin üstüne harekete geçerek, canlarından öte olan arkadaşlarının yanlış bir karar vermesinin önüne geçmeye çalışacaktırlar. Ancak bunu başarmaları kolay yoldan olmayacaktır. Kendileri de bunun bilincinde olan karakterler, bunu daha başka türden boyutlara çevirmeye kalkışacaktırlar.
Dert Bende filmi Full Hd İzle

Dert Bende filmi Tek Parça izle

Dert Bende filmi tek parça izle Kenan ile Cem’in, Mert konusundaki görüşleri son derece aynıdır. Arkadaşlarının göz göre göre mutsuz bir evliliğe imza atacağını düşünmektedirler. Buna engel olmanın da arkadaşlarına büyük bir arkadaşlık görevi olduğunu benimseyecekler. Bu nedenle de Mert’i evlenmemesi adına kaçıracaklar. Bütün bu faaliyetleri, başlarına beraberinde daha kirli işler açacaktır. Ejder isimli karanlık bir adamla yolları kesiştiğinde, hayatlarının en tehlikeli ve pis işlerinin üstesinden gelmek zorunda kalacaktırlar.
Dert Bende filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 1364

Tür: Komedi

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Berat Özdoğan

Oyuncular: Ümit İbrahim Kantarcılar, Ali Poyrazoğlu, Ahu Sungur

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dert Bende Full HD izle (2019)” filminde 68 Yorum bulunuyor.
 1. ocu

  harika

 2. Yıldız

  Güzel bir film

 3. Yıldız

  Harika bir film

 4. ali

  🙁

 5. OSMAN

  ….AÇILSIN ARTIK

 6. Ozge

  Vayyy

 7. Fırat

  Bekliyoruz

 8. Oğuzhan kenan

  Izlemek istiyorum.filmi