Sitemizde şuan toplam 1506 film bulunmaktadır.

Direniş Karatay izle

4
( Yüksek Kalite ) Fragman MOLY OKRUYorum yap

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Direniş Karatay izle

Direniş Karatay filmi İzle

Direniş Karatay filmi izle Olayların yaşandığı yer Konya’dır ve geçtiği dönem Anadolu Selçuklu Devleti’nin hüküm sürdüğü zamanlardır. Gıyaseddin Keykubat, babası Alaattin’in zehirlenmesi sebebiyle tahtın varisi olarak devletin başına geçmiştir. Ancak babasının başarılı bir yönetici olması ona karşı beklentilerin yüksek olmasına neden olmuştur. Gıyaseddin, çok çabalayıp gayret gösterse de babası kadar başarılı bir devlet adamı olamayacaktır. Bu durum kendiyle birlikte, tüm halkının kaderinin de değişmesine yol açacak ve birtakım olaylarla uğraşmak zorunda kalacaktır.
Direniş Karatay filmi İzle

Direniş Karatay filmi full Hd İzle

Direniş Karatay filmi full hd Anadolu Selçuklu Devleti’nin eski otoritesinin her geçen gün sarsılması, dolaylı olarak Moğol baskılarının fazlalaşmasına da yol açacaktır. Bu soruna karşı Emir Celaleddin Karatay, üzerine düşen bütün sorumluluğu yerine getirmeye hazırdır. Baskıların halkı tedirgin etmesi sonucu, tüm insanları direniş göstermeye karşı ayaklandıracaktır. Devlet yönetimindeki tecrübesi ve sahip olduğu kudretle birlikte hazırlıklara en ince ayrıntısına kadar plan yaparak devam etmektedir. Yaşlısından gencine, erkeğinden kadınına kadar herkesi bir amaç etrafında toplamayı başarmıştır.
Direniş Karatay filmi Full Hd İzle

Direniş Karatay filmi Tek Parça izle

Direniş Karatay filmi tek parça izle Celaleddin Karatay’ın bir toplumun kaderini nasıl değiştirdiği ve o dönemlerde hüküm süren Anadolu Selçuklu Devleti’nin bütün siyasi ve sosyal hayatı gözler önüne serilecektir. Bu haklı mücadeleyi kazanmak için halkın bütün kesimleri ölümü göze alacaklar ve savaşırken dahi ilim irfandan vazgeçmeyeceklerdir. Üstelik Mevlana’nın da rehberliğiyle birlikte büyük başarılara imza atacaklardır.
Direniş Karatay filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Tarih, Savaş, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Selahattin Sancaklı

Oyuncular: Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan, Yurdaer Okur, Alperen Duymaz, Burcu Özberk

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Direniş Karatay izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
  1. iretli - 1 sene önce demiş ki:

    güzel diyorlar

  2. Gökhan - 1 sene önce demiş ki:

    emeğinize sağlık

  3. hakan - 2 sene önce demiş ki:

    izleyelim