Döndüm Ben Filmi izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Döndüm Ben Filmi izle

Döndüm Ben filmi İzle

Döndüm Ben filmi tek parça izle hikâyemizin kahramanı Cenk 35 yaşındadır ve inanılmaz takıntıları vardır. Evhamlı yaşamından ve sıkıntılı kişiliğinden kurtulmak isteyecek olan Cenk hayatında tüm bunları unutturacak köklü değişiklikler yapmaya karar verir. Yeni hayatını kurmaya odaklanan Cenk ilk etapta karısı Melda’dan ayrılmayı kafaya takar. Çeşitli bahaneler bulsa da tam anlamıyla başaramayacak ve Melda’nın yüzüne karşı açıklamaya karar verecektir.
Döndüm Ben filmi İzle

Döndüm Ben filmi Full Hd İzle

Döndüm Ben filmi full hd Cenk tüm cesaretini toplar ve Melda’ya ayrılacağını söyleyeceği gün için hazırlık yapar. Ayrılık günü gelip çattığında Cenk hesaba katmadığı bir sürprizle karşılaşır ve adeta beyninden kaynar sular dökülmüştür. Melda Cenk’in ayrılığı açıklamaya hazırlandığı gün tüm eşlerini dostların toplar ve birlikte çocuk sahibi olmak istediklerini açıklar. Olayın etkisiyle ne yapacağını şaşıran Cenk, yediği içtiği ayrı gitmeyen Samet’ten yardım olmak zorunda kalacaktır. İş o kadar karmaşık bir noktaya varır ki Samet dahi düzeltemeyecektir.
Döndüm Ben filmi Full Hd İzle

Döndüm Ben filmi Tek Parça izle

Döndüm Ben filmi izle İki kafadar hiçbir şekilde bu işi çözemediklerinden dolayı kilitlenir kalırlar. Son çare olarak Samet arkadaşı Cenk’e yardımcı olabilecek bir cast ajansının sahibi Özgür’ü önerecektir. Özgür’ün de olaylara dâhil olmasıyla birlikte ortalık daha fazla karışmaya başlar. Olaylar birbiri ardına yaşanırken acaba Cenk hayatında ki değişimi çocuk yaparak mı? sağlayacaktır. Yoksa elinden gelenin fazlasını yaparak duygusal bir şekilde Melda’yı terk mi edecektir birlikte göreceğiz.
Döndüm Ben filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.0 /10 Toplam oy: 6

Tür: 2019 Film izle, Komedi, Yeni Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Ömer Faruk Yardımcı

Oyuncular: Sadi Celil Cengiz, Dost Elver, Dilara Öztunç, Burak Satıbol, Ayhan Taş

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Döndüm Ben Filmi izle” filminde 25 Yorum bulunuyor.
 1. Taner

  begendim

 2. Abdulsamet

  güzele benziyor

 3. ATEGO

  AYHAN TAŞ ADAM YA

 4. fethi

  SÜPER BİR FİLM TAVSİYE EDERİM.

 5. devrim

  muhteşem bir hizmet

 6. Emre

  Hızlı olsun

 7. Nuri acarkapar

  Bekliyoruz

 8. Hfjfjf

  Nice

 9. aysun

  süper bir film.

 10. Gülay

  Hoş bir film di

 11. dr drg

  sdtg drzg drtgdr g

 12. murat

  süper