Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Donovan Reid Türkçe Dublaj izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Donovan Reid Türkçe Dublaj izle (2019)

Donovan Reid filmi İzle

Donovan Reid filmi izle Olayların merkezinde Linda ile Hank çifti yer almaktadır. Geçmişte çiftin hayatları son derece rutine indirgenmiştir. Hayatlarından fazla miktarda memnuniyet duysalar da Donovan isimli çocuklarının bir anda ortadan kaybolması, kendi düzenlerini altüst edecektir. Çift, çocuklarını kaybetmekten dolayı fazla miktarda yıpranacaktırlar. Üstelik aradan geçen epey zamana kadar en küçük bir ipucuna dahi rastlanılmamıştır. Küçük çocuğun, öldüğü konusundaki tahminler son derece kuvvetlidir ve istenmeden de olsa benimsenmek durumunda kalmıştır.
Donovan Reid filmi İzle

Donovan Reid filmi full Hd İzle

Donovan Reid filmi full hd Linda ile Hank çifti, umutlarını tüketip yeni bir yaşama başladıklarında Donovan, esrarengiz bir şekilde yeniden ortaya çıkacaktır. Polis ve soruşturmadan sorumlu dedektif, bu kişi hakkında bazı şüphelere sahiptir. Çünkü, uzun yıllardır Donovan davası üzerine araştırma yapmaktadırlar. Bunca zaman kendisini bu kadar başarılı bir şekilde gizlemesi, akıl işi olarak görülmeyecektir. Daha çok Donovan olarak gelen kişinin, aileyi kandırıp kendi menfaatinde şeyler elde etme düşüncesinde olduğunu benimseyecektirler.
Donovan Reid filmi Full Hd İzle

Donovan Reid filmi Tek Parça izle

Donovan Reid filmi tek parça izle Adam konusundaki şüpheler, davranışlarıyla da bağdaştığında artmaya başlayacaktır. Polis, soruşturmayı akıl süzgecine uygun bir şekilde aydınlatmak için sıkı çalışmak zorunda kalacaktır. Donovan olarak gelen adamın üzerinden, dikkati eksiltmeyecektirler. Üstelik polisin bilmediği tek sır Donovan değildir. Çünkü, çiftin de seneler boyu kendi içlerinde sakladıkları ve kimseler tarafından bilinmeyen büyük bir sırları mevcuttur. Sırların yavaş yavaş ortaya çıkması, olayları başka boyutlara getirecektir.
Donovan Reid filmi Tek Parça izle

Tür: Gizem Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Austin Smagalski

Oyuncular: Weston Lee Ball, Mike Schaeffer, Anthony Martinez

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?