Don’t Tell a Soul izle

ALTYAZILI HD FRAGMAN
7.0 /10 1
Don’t Tell a Soul izle

Don’t Tell a Soul izle, ⚡ Dram Gerilim filmleri türü 2020 yapım Don’t Tell a Soul filmi Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle. Her insanın hayatta belirli dönemlerde yaşadığı ciddi sıkıntılar vardır. İnsandan beslenen bir sanat olan sinemada bu sıkıntıları anlatan dram temalı sinema filmleri oldukça yaygındır. Don’t Tell a Soul filmi izle insan yaşamında karşılaşılabilecek sorunları anlatan bir gerilim ve drama yapımı izlemek isteyenler içindir. Film, iki kardeşin hayatta karşılaştığı yıkıcı problemleri anlatmaktadır.

Don’t Tell a Soul Filmi Konusu

Don’t Tell a Soul Türkçe Dublaj izle Joey ve Matt isimli iki kardeş, filmin başrol karakterleridir. Bu kardeşler işçi sınıfı bir aileden gelmektedir. Ve ikisinin de kendi içerisinde belli başlı ruhsal sıkıntıları vardır. Kendi ruhsal sorunlarının yanı sıra, anneleri de ciddi bir hastalıkla mücadele etmektedir. Annesinin ilaç ve tedavi masrafları için para gereklidir fakat maddi durumları oldukça kötüdür. Bir gün çaresiz kalıp bir evi soymaya karar vermişlerdir. Boş olan bir evden para çalıp kaçmaya çalışan iki kardeşin peşine bir güvenlik görevlisi takılır. Bu kovalamaca, ıssız bir ormanın derinliklerine kadar devam eder.

Don’t Tell a Soul Türkçe Altyazılı izle bu ormanda kardeşleri kovalayan güvenlik görevlisi, bir anda kapağı açık olan bir kuyunun içine düşer. Matt ve Joey, güvenlik görevlisinin kuyuya düştüğünü görüp yanına gelirler. Şimdi bir karar vermek zorundadırlar. Ya güvenlik görevlisini kurtarıp kendileri hapse girecek ya da kuyunun kapağını kapatıp adamı orada ölüme terk edecekler. Don’t Tell a Soul filmi çocukların bu seçim karşısında neler yaşadıklarına şahit ol. 2021 Yılının başında gösterime giren filmin yazarı ve yönetmeni Alex McAulay’dır.

 • Türler 2020 Filmleri, Dram, Gerilim, Türkçe Altyazılı

 • Yönetmen: Alex McAulay

 • Oyuncular: Jack Dylan Grazer, Fionn Whitehead, Rainn Wilson, Mena Suvari, Graham Lutes, McKenna Christine Poe, Kate Duncan, Seth Poe, Shannon Cogan, Richard Fike

 • Yapım Yılı
  2020
 • IMDb Puanı
  5.9
 • Film Süresi
  83 dakika
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum