Dora ve Kayıp Altın Şehri Filmi izle (2019)

9.3 /10 3
Dora ve Kayıp Altın Şehri Filmi izle (2019)

Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi İzle

Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi izle Hikayemizin kahramanı Dora, hayatı boyunca doğayla beraber büyümüştür. Özellikle bitkiler ve hayvanlara karşı aşırı ilgi duymaktadır. Ailesinin hayat tarzı da bu derece büyümesinde büyük önem taşımıştır. Çünkü Dora, ailesinin benimsediği hayat biçimi sayesinde ormanları keşfetmekte ve doğayla kopukluk dahi yaşamamaktadır. Bu durum mutlu ve mesut bir şekilde maceradan maceraya savrulmalarına imkân tanımaktadır. Haliyle tanık olduğu durumlar Dora’nın da hayatından keyif duymasına yol açmıştır.
Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi İzle

Dora ve Kayıp Altın Şehri Türkçe Dublaj izle

Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi full hd Dora, normal şartlar altında sadece vahşi ormanlarda maruz kaldığı tehlikelere şahit olsa da şimdiki görevi, bu zamana kadarki yaşadıklarının da ötesindedir. Balta girmeyen ormanlar bile kendisini bu denli korkutmamıştır. Fakat korksa bile macerayı bırakma imkânı bulunmayacaktır. Çünkü artık lise eğitimi almasının zamanı gelmiştir. Dora, hayatı boyunca kâşif ruhu taşımış olsa da akranları gibi eğitimine devam etmesi gerekecektir.
Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi Full Hd İzle

Dora ve Kayıp Altın Şehri Filmi Full HD izle

Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi tek parça izle Dora, tanık olduğu maceralar ve sahip olduğu sevecenlik sayesinde kısa sürede kendine arkadaşlar bulmayı başaracaktır. En yakın arkadaşı Diego, maymun Boots ve daha nice karakter, kısa sürede Dora’nın hayatında önemli bir yere sahip olmuşturlar. Arkadaş grubu, Dora’nın ailesinin hayatlar tehlikeye girince onları kurtarmak için yola koyulacaktırlar. Bunun yanında yüzlerce yıl öncesinde yaşamış olan kayıp İnka uygarlığının, sakladıkları hazineye ulaşmaya çalışacaktırlar.
Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
46 Yorum
ffdgyt
25 Aralık 2019

nice

beyza
23 Aralık 2019

film çok güzel
süpr

bennnn
18 Kasım 2019

kesin izlicez

gur
17 Kasım 2019

bayaa iyi vir film

Ruşen ata
4 Kasım 2019

güzel ve neşeli

Fatih
19 Ekim 2019

Super