Dora ve Kayıp Altın Şehri Filmi izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Dora ve Kayıp Altın Şehri Filmi izle (2019)

Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi İzle

Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi izle Hikayemizin kahramanı Dora, hayatı boyunca doğayla beraber büyümüştür. Özellikle bitkiler ve hayvanlara karşı aşırı ilgi duymaktadır. Ailesinin hayat tarzı da bu derece büyümesinde büyük önem taşımıştır. Çünkü Dora, ailesinin benimsediği hayat biçimi sayesinde ormanları keşfetmekte ve doğayla kopukluk dahi yaşamamaktadır. Bu durum mutlu ve mesut bir şekilde maceradan maceraya savrulmalarına imkân tanımaktadır. Haliyle tanık olduğu durumlar Dora’nın da hayatından keyif duymasına yol açmıştır.
Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi İzle

Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi full Hd İzle

Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi full hd Dora, normal şartlar altında sadece vahşi ormanlarda maruz kaldığı tehlikelere şahit olsa da şimdiki görevi, bu zamana kadarki yaşadıklarının da ötesindedir. Balta girmeyen ormanlar bile kendisini bu denli korkutmamıştır. Fakat korksa bile macerayı bırakma imkânı bulunmayacaktır. Çünkü artık lise eğitimi almasının zamanı gelmiştir. Dora, hayatı boyunca kâşif ruhu taşımış olsa da akranları gibi eğitimine devam etmesi gerekecektir.
Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi Full Hd İzle

Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi Tek Parça izle

Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi tek parça izle Dora, tanık olduğu maceralar ve sahip olduğu sevecenlik sayesinde kısa sürede kendine arkadaşlar bulmayı başaracaktır. En yakın arkadaşı Diego, maymun Boots ve daha nice karakter, kısa sürede Dora’nın hayatında önemli bir yere sahip olmuşturlar. Arkadaş grubu, Dora’nın ailesinin hayatlar tehlikeye girince onları kurtarmak için yola koyulacaktırlar. Bunun yanında yüzlerce yıl öncesinde yaşamış olan kayıp İnka uygarlığının, sakladıkları hazineye ulaşmaya çalışacaktırlar.
Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.0 /10 Toplam oy: 2

Tür: Aile, 2019 Film izle, Aksiyon, Macera, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: James Bobin

Oyuncular: Eva Longoria, Michael Peña, Temuera Morrison, Adriana Barraza, Eugenio Derbez

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dora ve Kayıp Altın Şehri Filmi izle (2019)” filminde 46 Yorum bulunuyor.
 1. ffdgyt

  nice

 2. beyza

  film çok güzel
  süpr

 3. bennnn

  kesin izlicez

 4. gur

  bayaa iyi vir film

 5. Ruşen ata

  güzel ve neşeli

 6. Fatih

  Super