Dört Kafadar Türkçe Dublaj izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Dört Kafadar Türkçe Dublaj izle (2019)

Dört Kafadar filmi İzle

Dört Kafadar filmi izle Marine adındaki, meraklı bir kedi, dış dünyadan soyutlanmış bir yaşam sürdürmektedir. Kendisi evden dışarı çıkarılmamakta ve bütün gününü rutin bir şekilde geçirmektedir. Dış dünyaya karşı, geçmişten beri ilgi duymuştur. Fakat, asıl olarak nelerin olup bittiği konusunda bir fikre sahip değildir. İçten içe hayaller kurmaktadır.
Dört Kafadar filmi İzle

Dört Kafadar filmi full Hd İzle

Dört Kafadar filmi full hd Rosalinde, Marine isimli kedisine adeta bebeği gibi bakmaktadır. Çünkü kendisinin hayatında asla bebek sahibi olamayacağı ortaya çıkmıştır. Kendisi bütün özlemini, Marine’nin üzerine düşerek gidermektedir. Bu zamana kadar sevimli kediyi, tıpkı bir insan yavrusu olarak büyüttüğünden, kendisi de insan yavrusu olduğunu sanmaktadır. İkilinin aralarında kurmuş oldukları samimiyet, birbirlerini anlamalarını da kolaylaştırmıştır. Hallerinden memnunlardır.
Dört Kafadar filmi Full Hd İzle

Dört Kafadar filmi Tek Parça izle

Dört Kafadar filmi tek parça izle Marine, rutin bir gününü yemek yiyerek ve yatarak geçirmektedir. Rosalinde’nin işgüzar kardeşi Paul, kendisinin aklını çelecek ve Marine, bir anda topladığı cesaretle sokağa kaçacaktır. Dışarıda, ürkek tavırlar sergilemek zorunda kalan karakter, aklının sınırlarını zorlayacak durumları gözlemlemiştir. Kendisinin televizyondaki gördüğü yaşam, tamamen bir kurmacadır. Marine bunu fark ettiğinde, büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır. Diğer taraftan, son derece ürkek bir köpek ve nekrotik bozukluğa sahip bir horozla da yolları kesişecektir. Marine’nin dış dünya turunda, kendisine yaverlik edecektirler. Başlarına gelmeyecek bela kalmayacak olan karakterler, hayata tutunmak için birbirlerine sıkı sıkı sarılmak zorunda kalacaklar.
Dört Kafadar filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 7.2 /10 Toplam oy: 5

Tür: Aile, Animasyon

Yönetmen: Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein

Oyuncular: Alexandra Neldel, Axel Prahl, Santiago Ziesmer

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dört Kafadar Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 10 Yorum bulunuyor.
 1. serhat

  filmi sabırsızlıkla bekliyoruz.

 2. Ebru

  Fil çok gúzel

 3. Esra

  Film numara at

 4. ytte

  Bekliyoruz

 5. İlayda

  Super bir film

 6. aleyna

  cgbdhgfh

 7. Merrt

  Harika

 8. asas

  asa

 9. Eren

  Süper

 10. faruk

  süper