DreadOut Tek Parça izle (2019)

4


rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
DreadOut Tek Parça izle (2019)

DreadOut filmi İzle

DreadOut filmi izle Hikâyede popülerlik kazanmak uğruna, kendi hayatlarını tehlikeye atacak bir grup genç ön plandadır. Dian, Alex, Erik, Linda, Beni ve Jessica, son derece maceraperest gençlerdir. Bir süre önce terk edildiği bilinen ve perili olduğu düşünülen bir binada canlı yayın yapmaya karar verecektirler. Bazı arkadaşlarını takipçi yönünden kıskanan karakterler, bu nedenle tehlikeli olmasına karşılık riske girecektirler. Takipçi sayılarını arttırmaktan başka gayeleri yoktur. Binaya girmeleriyle birlikte başlarda sakin bir atmosfer gözlemlenecektir.
DreadOut filmi İzle

DreadOut filmi full Hd İzle

DreadOut filmi full hd Her ne kadar rutin ilerleyen gidişat mevcut olsa da bir süre sonra anormal gelişmeler yaşanmaya başlayacaktır. Gençler meraklarını üst seviyelere çıkararak, polis kordonuyla mühürlenen bölüme bile geçiş yapmaya yeltenecektirler. Linda, bu binaya yönelik anılara sahiptir. Bu nedenle de neyle karşılaşacaklarını az çok tahmin etmektedir. Binanın gizemli bölümü, başka bir dünyaya açılan bir portalı barındırmaktadır. Bu keşifle beraber, başları fazlasıyla derde girecektir.
DreadOut filmi Full Hd İzle

DreadOut filmi Tek Parça izle

DreadOut filmi tek parça izle Üstelik portalı keşfetmekle yetinmeyecektirler. İçlerinden birkaçı, geçiş işlemini sağlayarak geri dönüşü olmayan türden bir yola girecektirler. Olaylar bu noktadan itibaren iyice kontrolden çıkacaktır. Linda, annesinden miras olarak kalan yeteneğini ve lanetini, arkadaşlarının hayatını kurtarmak için göstermek zorunda kalacaktır. Bu süreç arkadaşlarının kendisine bakış açısını bütünüyle değiştirecektir. Ancak bütün bunları düşünebilmek için bir an önce ait oldukları dünyaya dönmek zorundadırlar.
DreadOut filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 7.0 /10 Toplam oy: 2

Tür: Fantastik, Korku, Macera

Yapım: 2019 - Endonezya

IMDB Puanı: 5.4

Yönetmen: Kimo Stamboel

Oyuncular: Caitlin Halderman, Jefri Nichol, Marsha Aruan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“DreadOut Tek Parça izle (2019)” filminde 10 Yorum bulunuyor.
 1. wedwq

  Güzel film izledikten sonra yorum yapacağım

 2. eylem

  izlemedim o yuzden noturum

 3. eren

  harıka bır fılm

 4. eren

  harika süperfilm

 5. a

  a

 6. eren

  süper

 7. g

  West

 8. Rabia Nur bıçak

  Film çok güzel

 9. Rabia Nur bıçak

  Film çok güzel, herkese tavsiye ederim .

 10. uyeury

  saswrjor