Dua Et Kardeşiz Filmi izle

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Dua Et Kardeşiz Filmi izle

Dua Et Kardeşiz filmi İzle

Dua Et Kardeşiz filmi izle konu olarak komedi teması etrafında şekillense de birazcık da macera barındıran filmimiz iki kardeşi ve babalarından kalan miras yüzenden anlaşamamalarını konu almakta. Tuğrul aşırı zengin bir ailenin evladı olarak vefat eden babalarının yadigârı anneleri ve kız kardeşleriyle hayatlarını sürdürmektedir. İş olarak restoran sahibi olan Tuğrul’un birde Asu isminde çok sevdiği ama hiç anlaşamadığı sevgilisi bulunmakta.
Dua Et Kardeşiz filmi İzle

Dua Et Kardeşiz filmi Full Hd İzle

Dua Et Kardeşiz filmi Full HD izle Tüm aile Tarabya’da 80.000 dönümlük aile arazilerinin de varisleri olarak karşımıza çıkmaktalar. Tuğrul bir şekilde arazilerden yol geçeceği öğrenir ve haberi alır almaz ailesiyle paylaşmaya koyulur. Anneleri ne yapacaklarını bilemediğinden Ömer’i de derhal memleketlerine çağırır. Anneleri Ömer’e Tuğrul’dan daha düşkündür ve her fırsatta dile getirmektedir.
Dua Et Kardeşiz filmi Full Hd İzle

Dua Et Kardeşiz filmi Tek Parça izle

Dua Et Kardeşiz filmi Tek Parça izle Tuğrul’un keyfi gayet yerinde olsa da kardeşi Ömer araziyi sattırmamak için elinden geleni yapmaya hazırlanmaktadır. Çünkü yol arazilerinden legal olmayan bir şekilde geçecektir. Ömer bu oyunu bozmak ve kirli oyunu açığa çıkarmak için canla başla çalışacaktır. Oyunun arkasındaki bütün planları araştırmaya başlar. Ayriyeten Ömer baba yadigârı araziyi sattıkların da babasının kemiklerini sızlatmaktan çekinmektedir. Ayrıca memlekete gelir gelmez hayatında ki aşkı da Trafikte bulan Ömer, ilişki olarak kardeşi Tuğrul’a benzer bir şekilde anlaşamamaktadır. Sonradan diğer aile üyelerinde destek vermesiyle birlikte Ömer başarabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.
Dua Et Kardeşiz filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.0

Yönetmen: Hamza Yazan

Oyuncular: Gökhan Demir, Eray Kaman, Ayhan Taş, Başak Akbay, Funda Dönmez

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dua Et Kardeşiz Filmi izle” filminde 13 Yorum bulunuyor.
 1. Muzo

  Emeğine sağlık

 2. Angara bebesii

  Angaralıym

 3. sezai

  harika

 4. gani

  cok guzel bir film ya

 5. Melek

  Süper film tavsiye ederim

 6. kaya

  guzel fıl

 7. Elmas

  Çok güzel bir film