Duck Duck Goose izle

2
SUPER FHD FRAGMANYorum yap
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Duck Duck Goose izle

Duck Duck Goose izle, hikâyede yaramaz bir kazın, iki ördek yavrusunu da beraberinde götürdüğü bir serüven konu edilmektedir. Peng isimli karakter, zamanının hepsini yaklaşan göç hareketi için pratik yapmak üzere geçirmektedir. Kendisi son derece deneyimli bir kazdır. Öte yandan diğer kazlardan daha iyi olduğu konusunda bir fikre sahiptir. Yüksek hızlara ulaşabilmesi ve çılgın hareketlerde bulunması, başına büyük belaların açılmasına yol açacaktır. Kendisi yeteneğini gösterebilmek için kendi canını bile riske atabilmektedir.

Duck Duck Goose filmi full hd


Duck Duck Goose Türkçe dublaj izle günlerden bir gün, yeryüzüne alçak uçuş yaptığı esnada bilinçsiz bir şekilde iki ördek yavrusuna çarparak, kaza yapacaktır. Ördek yavrularından birisinin adı Chi, diğerinin adı da Chao’dur. Peng, davranışını her ne kadar istemeden yapmış olsa da Chi ile Chao’nun kendi ördek sürülerinden ayrılmasına yol açmıştır. Bu nedenle de iki küçük ve sevimli ördeğin sorumluluğu kendi üzerine binmiştir.
Duck Duck Goose filmi full hd

Duck Duck Goose filmi tek parça izle


Duck Duck Goose 2019 Filmi Full HD izle Peng, ördeklerin ihtiyaçlarını karşılamak konusunda son derece amatör davranacaktır. Üstelik, en başında bu eğilimi göstermekten bile rahatsızlık duyacaktır. Çünkü bu zamana kadar en ufak bir sorumluluk dahi almadan, sadece yeteneklerine yoğunlaşmıştır. Şimdiyse bildiklerini iki ördeğe de öğretmek zorundadır. Peng, beraber vakit geçirmelerinin ardından Chao ile Chi’ye karşı derin duygular beslemeye başlayacak ve aralarında dostluk bağı oluşacaktır. Diğer taraftan ikili kendisine karşılıksız sevginin, deneyimini de katmıştır.

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Animasyon, 2019 Film izle, Komedi, Macera, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Christopher Jenkins

Oyuncular: Jim Gaffigan, Zendaya, Lance Lim

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Duck Duck Goose izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. s

  iğrenç bir yaklaşım. rica etsen de yazardık. yazdık . izlemeyeceğim.

 2. söylemicem

  izlemek için yorum yapıyorum

 3. Harek

  Bakmayi deniyorum

 4. ferhan

  çok güzel bi flim maşallah allah nazarlardan saklasın çok beendim.

 5. Gül

  İzlemedik