Düğüm Salonu Tek Parça izle (2018)

rek
6.0 /10 4
Düğüm Salonu Tek Parça izle (2018)

Düğüm Salonu filmi İzle

Düğüm Salonu filmi izle Filmde normal şartlarda insanların en önemli ve mutlu oldukları günlerden biri olan düğün gününde yaşanılan birbirinden saçma olaylar anlatılmaktadır. Hikâyenin ana odağında seneler öncesinden birbirlerine aşina olan iki karakter bulunmaktadır. Üstelik birbirlerinin eski aşkı olan bir damat ve bir gelin tesadüfen kendi düğünlerinde karşılaşırlar.
Düğüm Salonu filmi İzle

Düğüm Salonu Türkçe Dublaj izle

Düğüm Salonu filmi full hd Eski hatıraları canlandıran bu karşılaşma aynı binada olan düğün törenlerine gölge düşürecektir. Düğünleri her ne kadar farklı salonlarda düzenlenmeye devam etse de ikisi de birbirlerini halen sevmektedir. Ancak bu seçmiş oldukları yoldan dönmeleri için de çok kısa bir zaman bulunmaktadır. Olaylar beklenildiği gitmeyecek ve bir düğünde olmaz denilen bütün olumsuzluklar yaşanılacak. En başında göbek atılan, doya sıya eğlenilen düğün bir an da harp meydanına dönecek ve bütün konuklar ne için kavga ettiklerini bile bilmeden olaylara çanak tutacaklar.
Düğüm Salonu filmi Full Hd İzle

Düğüm Salonu Filmi Full HD izle

Düğüm Salonu filmi tek parça izle Hengameden dolayı iki düğünün birbirine girmesiyle durum daha ciddi bir boyuta ulaşacaktır. Tarafların birbirleri hakkında bugüne kadar gizli kalmış bütün olayları ifşa edilecektir. Ortaya çıkan bu kötü durumlar ise düğünün seyrini tersi yöne doğru itecektir. Arbedeler ve şiddetin arasından birbirlerini gerçekten seven çiftimiz yeniden birleşecek. Hayatlarının en kötü gününü yaşasalar da belki de gelecekleri için en doğru seçimi tercih etmiş olacaklardır. Komedinin ve romantizmin dibine kadar olaylar aktarılmaya devam edecek ve bir düğün nasıl olmaz en yakından göreceksiniz.
Düğüm Salonu filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
1127 Yorum
hami
16 Aralık 2020

güzel, eğlenceli bi filmdi tavsiye edilir

asim
8 Aralık 2020

🙂

Lavi
8 Aralık 2020

Lan inş açılırda izlerim

Ali
8 Aralık 2020

Güzel filim

Süleyman
6 Aralık 2020

Film efso

merve
6 Aralık 2020

açılmıyor film insanın kursagında kaldı izleyemiyoruz bu türk filmlerini izleyemiyoruz yabancı filmleri izliyoruz neflix satın almış ya neflix başka filmleri satın alsın yasaklamaları lazım bu neflixsi

emrah
6 Aralık 2020

evet güzel diyelim bakalım