Dumbo Türkçe Dublaj (2019) izle

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Dumbo Türkçe Dublaj (2019) izle

Dumbo filmi İzle

Dumbo filmi izle Hikâyede geçen olaylar Max Medici isimli bir sirk işleticisinin, geçmişte popüler olan eski çalışanı Holt Farrier ve çocuklarına yeni görev vermesiyle başlayacaktır. Holt Farrier’ın bu görevi yerine getirebilmesi için sadece Milly ve Joe kardeşler yardımcı olacaklar. Bu esrarengiz görevde ailemiz birlikte sirke yeni katılan bir üyenin bakımını sağlayacaklar. Koca koca kulaklara sahip olan bu yeni sirk üyesi bu özelliği sayesinde seyircilerin fazlaca ilgisini çekmekte ve sıklıkla güldürmektedir.
Dumbo filmi İzle

Dumbo filmi full Hd İzle

Dumbo filmi full hd Sıradan bir yavru bebek fil olan Dumbo aslında görüldüğü gibi değildir. Günlerden bir gün aile onun uçabildiğine tanık olacaktır. Bu keşif sayesinde iflasın eşiğine gelen sirk yeniden canlanacak ve ziyaretçi akınına uğrayacaktır. Bütün bu gösterilen çabalar ve uçabilen fil girişimci yapıda olan Vandevere’nin ilgisini çekecektir. Nefesler tutularak izlenen bu yetenek Vandevere’nin sevimli yavru fili, sirkten daha büyük ve yeni olan Dreamland isimli gösteri merkezine kiralamasına neden olacaktır. Buna karar verilmesini sağlarken ikna etme özelliğini fazlaca kullanmıştır.
Dumbo filmi Full Hd İzle

Dumbo filmi Tek Parça izle

Dumbo filmi tek parça izle İşlerin göründüğü gibi olmadığını uzun zaman geçmeden anlayacaklardır. Çünkü Dreamland, dışarıdan göründüğü kadar sevimli ve ihtişamlı olmamaktadır. Kahramanımız Dumbo, kendi kadar yetenekli olan akrobat Colette Marchant’ın da katkılarıyla gösteri dünyasının en tepesine tırmanacaktır. Ancak her şöhretin getirdiği bunalımlardan ikilide nasibini alacaktır. Objektif sevimli gösterilerin yanında, acımasız yaklaşımları da gözler önüne sermektedir.
Dumbo filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.3 /10 Toplam oy: 3

Tür: 2019 Film izle, Aile, Macera, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj, Yeni Filmler

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Tim Burton

Oyuncular: Eva Green, Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Alan Arkin

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dumbo Türkçe Dublaj (2019) izle” filminde 19 Yorum bulunuyor.
 1. arda

  Film çok güzel

 2. NUMİZMATİK

  SÜPER FİLM

 3. Isa

  Güzeldir işallah

 4. Muhsina

  Dumbo çok kuzel

 5. Memoza

  Bekliyoruz yuklemesini