Dümdüzz Adam izle

SUPER 1080p FRAGMAN
5.5 /10 52
Dümdüzz Adam izle

Dümdüzz Adam filmi İzle

Dümdüzz Adam izle, Dümdüzz Adam filmi izle Hikayemizin kahramanları kendi halinde standart bir yaşama sahip olan ailemizin üyeleri taksici Ferdi ve dedesi Cemşit’tir. Karakterlerimiz hayatlarını beraber olarak sürdürmektedir. Cemşit, yaşına başına aldırmadan sanal alemden tanıştığı Tatyana isimli Bulgar bir kıza aşık olmuştur. Gün boyu zamanının telefonda mesajlaşarak geçirmekte ve ara sıra canlı yayın bile yapmaktadır. Cemşit, zaman ilerledikçe Tatyana’ya daha fazla bağlanacak ve onunla evlenmeye karar verecektir. Henüz görmeden böyle bir karara adım atması, Cemşit’in duygusal anlamda ne kadar yalnızlık çektiğinin en büyük kanıtı olmaktadır.

Dümdüzz Adam Türkçe Dublaj izle

Dümdüzz Adam filmi full hd izle Muhabbeti her geçen gün arttıran ikili artık saadete erişeceklerdir. Tatyana, Türkiye’ye gelebilmek için Cemşit’ten 10 bin Euro isteyecektir. Kalbinde bir gram bile art niyet olmayan karakterimiz Cemşit, bunun için tarlasını satmaya karar verecektir. Fakat durumdan dolayı torunu Ferdi’yi de haberdar etmiştir. Ferdi, aşık dedesine Tatyana isimli bir kızın olmadığını, karşısındakinin bir dolandırıcı olduğunu anlatmaya çalışsa dahi ikna edememiştir. İkili emlakçıya doğru yol alırken karşılarına aniden atlayan Kader isimli kıza taksiyle çarpacaklar.

Dümdüzz Adam filmi Full Hd İzle

Dümdüzz Adam filmi Tek Parça izle

Dümdüzz Adam filmi tek parça izle Çarpışmanın etkisinden dolayı kader anormal hareketler sergilemeye başlayacak ve iki karakterimiz kendilerince onu düzeltmeye çalışacaklar. Ne yaparlarsa yapsınlar Kader’in hafızasını yerine getirmeye başaramayacaklar ve hatırlayana kadar kendileriyle zaman geçirmesine izin verecekler. Ferdi bir tarafta dedesiyle diğer tarafta da Kader ile uğraşırken baya gayret gösterecek ve çeşitli planlar yapacak.

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • IMDb Puanı
    5.0
  • Film Dili
    Yerli Film
34 Yorum
Mert
14 Eylül 2021

Beyler bu film de ki o sarı taksinin modeli ne yani markası

Abdullah
18 Nisan 2021

Fragman izledim güzel açılırsa yeni izliyecem

temha
2 Ocak 2021

harıka

temha
2 Ocak 2021

iyi

Erol TAŞCI
12 Mayıs 2020

harika

Erol TAŞCI
8 Mayıs 2020

harika bir film

Ahmet
3 Mayıs 2020

Hani film yavsaklar

nihal
28 Nisan 2020

ilyascığımı izlemeye geldim :))

Fatih nar
15 Nisan 2020

Guzeldi

cumali
4 Nisan 2020

evet guzel

Tanju dogan
2 Nisan 2020

Redgy

Merve
21 Şubat 2020

Komik

Alii
8 Şubat 2020

Lnşşlıuhlş,

Serhat Jiyan Şen
9 Ocak 2020

Dqwr