Dümdüzz Adam izle

8
SUPER 1080p FRAGMANYorum yap
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Dümdüzz Adam izle

Dümdüzz Adam filmi İzle

Dümdüzz Adam izle, Dümdüzz Adam filmi izle Hikayemizin kahramanları kendi halinde standart bir yaşama sahip olan ailemizin üyeleri taksici Ferdi ve dedesi Cemşit’tir. Karakterlerimiz hayatlarını beraber olarak sürdürmektedir. Cemşit, yaşına başına aldırmadan sanal alemden tanıştığı Tatyana isimli Bulgar bir kıza aşık olmuştur. Gün boyu zamanının telefonda mesajlaşarak geçirmekte ve ara sıra canlı yayın bile yapmaktadır. Cemşit, zaman ilerledikçe Tatyana’ya daha fazla bağlanacak ve onunla evlenmeye karar verecektir. Henüz görmeden böyle bir karara adım atması, Cemşit’in duygusal anlamda ne kadar yalnızlık çektiğinin en büyük kanıtı olmaktadır.

Dümdüzz Adam filmi full Hd İzle

Dümdüzz Adam filmi full hd izle Muhabbeti her geçen gün arttıran ikili artık saadete erişeceklerdir. Tatyana, Türkiye’ye gelebilmek için Cemşit’ten 10 bin Euro isteyecektir. Kalbinde bir gram bile art niyet olmayan karakterimiz Cemşit, bunun için tarlasını satmaya karar verecektir. Fakat durumdan dolayı torunu Ferdi’yi de haberdar etmiştir. Ferdi, aşık dedesine Tatyana isimli bir kızın olmadığını, karşısındakinin bir dolandırıcı olduğunu anlatmaya çalışsa dahi ikna edememiştir. İkili emlakçıya doğru yol alırken karşılarına aniden atlayan Kader isimli kıza taksiyle çarpacaklar.

Dümdüzz Adam filmi Full Hd İzle

Dümdüzz Adam filmi Tek Parça izle

Dümdüzz Adam filmi tek parça izle Çarpışmanın etkisinden dolayı kader anormal hareketler sergilemeye başlayacak ve iki karakterimiz kendilerince onu düzeltmeye çalışacaklar. Ne yaparlarsa yapsınlar Kader’in hafızasını yerine getirmeye başaramayacaklar ve hatırlayana kadar kendileriyle zaman geçirmesine izin verecekler. Ferdi bir tarafta dedesiyle diğer tarafta da Kader ile uğraşırken baya gayret gösterecek ve çeşitli planlar yapacak.

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 51

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.0

Yönetmen: Murat Toktamışoğlu

Oyuncular: Ferdi Sancar, Cezmi Baskın, Efsane Odağ, Ersin Korkut, Levent Sülün

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dümdüzz Adam izle” filminde 33 Yorum bulunuyor.
 1. Abdullah

  Fragman izledim güzel açılırsa yeni izliyecem

 2. temha

  harıka

 3. temha

  iyi

 4. Erol TAŞCI

  harika

 5. Erol TAŞCI

  harika bir film

 6. Ahmet

  Hani film yavsaklar

 7. nihal

  ilyascığımı izlemeye geldim :))

 8. Fatih nar

  Guzeldi

 9. cumali

  evet guzel

 10. Tanju dogan

  Redgy

 11. Merve

  Komik

 12. Alii

  Lnşşlıuhlş,

 13. Serhat Jiyan Şen

  Dqwr