Dünü Kurtarmak – See You Yesterday HD izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Dünü Kurtarmak – See You Yesterday HD izle (2019)

Dünü Kurtarmak – See You Yesterday filmi İzle

Dünü Kurtarmak – See You Yesterday filmi izle Hikâyede iki gencin, boylarında büyük işlere kalkışmaları konu edilmektedir. Sebastian ve C.J arasındaki dostluk, ortaokul dönemlerinden beri süregelmektedir. Karakterler, bu zamana kadar buldukları her fırsatı beraber değerlendirmektedirler. Özellikle de benzer kafa yapılarına sahip olmaları ve ortak konulara ilgi duymaları, motivasyonlarının artmasını sağlamıştır. Fakat bir süre sonra akıllarına bile gelmeyecek işlere yönelecektirler.
Dünü Kurtarmak - See You Yesterday filmi İzle

Dünü Kurtarmak – See You Yesterday filmi full Hd İzle

Dünü Kurtarmak – See You Yesterday filmi full hd Karakterler, bir süre sonra vakitlerini boşa harcamak istemeyecekler. Bu nedenle de hem kendileri hem de insanlık adına faydalı olabilmek için bilimsel çalışmalara yönelecekler. Zamanda yolculuk gerçekleştirebilmek için makine icat etmek en büyük hayalleri olacak. İcat edecekleri makinenin, kullanılacağı alanları akılları dahi almayacak. Bu konuda çok iyi olmasalar da sınırlarını zorlamaktan çekinmeyecekler. Çünkü icadın tamamlandığı taktirde, kendilerine yepyeni bir yaşam sunacağının bilincinde olacaklar. Arta kalan zamanlarındaysa beyinlerini dinlendirmeye çalışacaklar.
Dünü Kurtarmak - See You Yesterday filmi Full Hd İzle

Dünü Kurtarmak – See You Yesterday filmi Tek Parça izle

Dünü Kurtarmak – See You Yesterdayfilmi tek parça izle Günlerden bir gün C.J’nin ağabeyi Calvin, polisin orantısız güç kullanması sonucunda, acı bir şekilde hayatını kaybedecektir. Bu durum ikilinin, zaman makinesi yapma çalışmalarını hızlandırmalarını zorunlu kılacaktır. Makineyi icat edebilirlerse, zamanda geriye gidip C.J’nin ağabeyi Calvin’i ölümün ellerinden çekip alabilecektirler. Makinenin icadı için yoğun mesai harcayan karakterler bir süre sonra enteresan durumlara maruz kalacaklar. Zamanda yaratacakları kırılmalar, önü alınamaz sonuçlar doğurmaya başlayacak.
Dünü Kurtarmak - See You Yesterday filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Bilim-Kurgu, Macera

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Stefon Bristol

Oyuncular: Eden Duncan-Smith, Danté Crichlow, Brian Bradley

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?